Co na to Češi (2016) (pořad) odpad!

Jedenkrát z večerní návštěvy kfc jsem se s kamarádem dopotacel domů a spatřil tuto kolosálně abnormaliní zhovadilost, ale co je na tom opravdu to pompézní je vlastnoručně a neustále do nekonečna aktualizováný profil pana Vojtěcha Nouzáka!!!!!! Kdo nedočte do konce, jako by nebyl. Protože, tento výjimečný muž, pro czechia úděl opravdu kus práce, Pan prezident Zeman bude moc připnout další státní vyznamenání za zásluhy. Congratulations!

Čarodějovy hodiny (2018)

Poprvé v životě jsem viděl, že v kině prodávají pivo a poprvé jsem odešel z kina. Film nudil, až moc dlouhé, za pár týdnů si na něj nikdo nevzpomene.

Ďáblova kořist (2022)

Nathan Barr bude jednoho dne vyset za tu jeho zkurvenou univerzální, zaměnitelnou hudbu v horor filmech.. tolik spících lidi jsem ještě v kině neviděl.

Deadpool (2016)

Omylem jsem si smazal můj super vtipnej komentář, takze, uz ho nebudu psát znova, protože by to nebylo vtipný a tak to je, to je život.

Dokonalý šéf (2015)

Lidi co udělujou Michelinskou hvězdu, jsou stejný sráči jako ti, kteří co udělujou cenu akademie. Takže, film o snažení dosáhnout vlastně něčeho úplně nicotného na tomto světě. Takže jsem rád , že se mi přehřal notebook a už jsem to nemusel dokoukat.

Dracula (1996) (divadelní záznam) odpad!

Je mi zle!! Taková nudná a mdlá srágora?! Jako vážně 83 procent? :D

Duch ve stroji (2017)

Viděl jsem to asi před měsícem a zapomněl jsem naprosto všechno co v tom filmu bylo, to se moc často nestává.

Everest (2015)

Příběh o lidské tuposti. Tvůrci se snažili, seč jim síly stačily, abych byl dojat, ale když někdo umírá kvůli svojí demenci, tak nezájem.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Asi tak. :D teď na to koukám po letech a ten Migueluv koment je přesnej. Neustále poloskrčená latentní buzna co přes tu přiblblou ofinu neustále švidrá pohledem někam do rohu obrazovky, to se opravdu nedá vydržet. A ta latentní introvertka co tam celej film roní slzy jako hrách k té se raději ani vyjadřovati nebudu. A celkově jsou tam tak nějak úplně všichni divní a poloskrčení.. (ještě jedna věc mě zaráží, proč jako ten švidrálek cestuje lodí?)