Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Zklamání. Krásně natočené, nádherná animace, úžasné efekty a masky. Ale filmu chybí srdce, chybí emoce, nedá se pořádně fandit těm dobrým. Na LOTR hobití série nemá ani náhodou. Dějové linie jsou nepospojované, máloco dává smysl. Je to škoda, kdyby se v Hobitovi podařilo udržet laťku nastavenou Pánem prstenů, bylo by to úchvatné. Ale zbylo jen pozlátko bez obsahu a velice mne zaráží, že ostatní to tak nevidí. 35%

96 hodin (2008)

Ó ty jsi krásná, ty jsi Američanka, viď? Úplně náhodou je tady dneska večírek, přijdeš? A kde v Paříži bydlíš, abych tě mohl vyzvednout? Když sebevědomá hloupá kravoslepice vychová nedomrlý blbý kuře, jak to asi skončí? Táta, kterýho doteď akorát shazovala a házela na něj ramena, je najednou dobrej... I když byl doteď jen blbej tupej lachtan. Úchvatný film plný akce a napětí, který jsem sledoval bez jedinýho nádechu. Liam Neeson je v těchto rolích dokonalej. Sice mu pomůže pár náhod, ale není to přehnaný. Scény, kdy vyvražďuje albánskou mafii jsou natočený věrně a uvěřitelně, vše odsýpá a skvěle do sebe zapadá. Dokonalá akce, dokonalý zážitek. 98%

Iron Man (2008)

Hodně dobrý. Sice blbost, ale solidně zpracovaná, zahraná a mistrně zvládnutá trikově. Nemusím to už vidět podruhý, ale to jedno zkouknutí bylo plný akce a držení pěstí,aby zlý ( a od doby, kdy jsem ho viděl naposledy taky pěkně obtloustlý ) Jeff Bridges nedostal to co chce... 80%

Sherlock Holmes (2009)

Hloupý a slabý film. Nesmyslný děj, Sherlock s Watsonem někam jdou, tam se něco stane, zas jdou jinam, zas se něco stane a tak dál a dál a je to o ničem. Slabý, hloupý, nudný, postavený jen na efektech, které jsou skvělé, ale všechno ostatní odpochodovalo hned na začátku do kopru a tam to zůstalo až do konce. Možná jsem slaboduchej, ale fakt chci ve filmu trošku vědět o co jde a ne jen uchcávat blahem ze super triků a totálně zhovadilýho střihu. 20%

Chaplin (1992)

Nádherně natočený snímek o životě Tuláka.. Brilantní výkon Roberta Downeyho. Film s duší. Překrásné vyprávění o smutném životě člověka, který část svého života bavil ostatní. 95%

Znovu 17 (2009)

Herci na jedničku, příběh skvělý, natočeno s citem, mooooc příjemná komedie. S romantickým koncem, při kterým mi oko zvlhlo. Týpek dostal druhou šanci a nejen, že napravil život svůj, ale ještě sehnal svýmu synovi holku a svou dceru zbavil násilnickýho debila, kterýho milovala. Happyend úchvatnej, žádný trapný cukříčky. Těchhle filmů se nedá vidět moc najednou, ale semtam skvělý.

Taxík (2008) (pořad)

Zábavný a originální pořad. Hlášky řidičů jsou vtipné a občas slušně pohotové. Jedna z nejlepších TV soutěží u nás.

Vybíjená (2004)

Spermie Chucka Norrise vybila všechny ostatní hned po cestě chámovodem jeho táty. A proto může bejt rozhodčím. Chuck Norris a film o vybíjené? Ano, je to tak. Ben Stiller jako nejnechutnější šampón na světě a král idiotů? Ano, je to tak. David Hasselhof jako polobůh, ke kterýmu se modlej Němci? Ano, je to tak. Zkrachovalec Lance Armstrong jako motivátor? Ano, je to tak. Tenhle film je fakt pecka od začátku do konce. Úchvatný závěrečný proslov sportovního komentátora o chcaní hadů a blití koní, olizovačka mimoně a věčnýho panice s něčím trošku podobným ženský.. Jednoduchá, praštěná a bláznivá komedie. 90% Ne, scéna po konci titulků mne přiměla zvednout hodnocení na 95%

Lucy (2014)

Ano, jedná se o ukradený námět z Všemocného. Zde je ale dotažený až do absurdna. Až do naprostého ovládnutí kapacity mozku. Po polovině filmu jsem pomaličku přestával chápat, co se vlastně děje a konec už jsem nepochopil vůbec. První dvě třetiny filmu mají slušný děj a švih, zbylá třetina už je hlavně o efektech, děj už není podstatný. Velmi hezký moment - setkání této dokonalé Lucy s pramátí Lucy před miliony let v Africe ( chtěl nám Besson naznačit, že jí tam předala část inteligence a z blbého zvířete udělala pramáti lidstva? ). Solidně koukatelný film, ale žádnej šlágr nečekejte. 60%

Hledám přítele pro konec světa (2012)

Tak tohle je taková kravina, že jsem vydržel koukat necelou hodinu a pak to vypnul. Nehodlám ztrácet čas něčím takovým. Naprosto nudnej Carell, děj úplně k ničemu, náboj žádnej, vleče se to jako hodně hustej hlen. Spousta zbytečnejch a nesmyslnejch keců. Bleble, takovýhle kraviny nebrat.