Prometheus (2012)

Na dvě hodiny filmu moc myšlenek. Vždy se něco jen nakouslo a hned se řešila další věc, přičemž některé scény na mě působily velice účelově. Veliká škoda, protože tohle sci fi mělo obrovský POTENCIÁL. 3/5

Lidice (2011)

I na české poměry celkem slabota. Takováto událost by si zasloužila daleko působivější ztvárnění. Velice slabé 3/5

Iron Sky (2012)

Až na pár světlých momentů, u kterých jsem se od srdce zasmál, je to fakt hodně mocná 3,14čovina.... 1/5

Muži v černém 3 (2012)

Nic, co bych musel vidět znova.. A už vůbec nic, za co bych vyhodil znova 160 kachen v kině... 2,5/5

Muži v naději (2011)

Lehce nadpůrměrný film. Neurazí, chvílema pobaví, ale nic, co by člověk potřeboval vidět znova. 3/5

Nedotknutelní (2011)

Potěšilo - příjemná komedie z francouzské produkce, která dokazuje, že umí nejen kriminálky, ale zvládnou i lehkou vtipnou podívanou. Nicméně 8. nejlepší film? Really? 3,5/5

Přepadení (2010)

Přišlo mi to takové nedotažené, zásah komanda byl hodně lamersky udělaný a celkově, leč koukatelné, nic moc extra. 3/5

Tábor tygrů (2000)

Dobrý snímek, který mimo jiné ukazuje, že válka a armáda dává prostor k seberealizaci psychopatům typu postava Shea Whighama. 3,5/5

Expozitura (2009) (seriál)

Na české poměry je toto hodně zajímavý projekt, který ovšem tak trochu vykrádá seriály typu Kriminálka Miamy, Dexter, etc. Oceňuji reálné základy jednotlivých příběhů, které do sebe postupně zapadají a eskalují, přičemž výstupem je obraz justičně-policejně-politické mafie ve své plné kráse - od spodních pater mafiánů a detektivů až do křesla ministra vnitra. Stopáž jednotlivých dílů mohla být klidně o 20 minut kratší. 3,5/5

Volný pád (1993)

Zajímavá sonda do hloubi psychicky narušeného člověka s konzervativním pohledem na společnost. Škoda typicky amerického konce - proto dávám "pouze" 3/5.