Divočáci (2007)

Návrat do mládí. V pozdějším středním věku si parta starých kamarádů dá oraz a rozhodne se k návratu ke kořenům puberty a mládí. A jak to může dopadnout ? Spousta nedorozumění, spousta bilancování a ukázka toho, že tyto návraty nejsou vždy šťastné. I když v komedii se šťastný konec dá předpokládat. A já se bavila. Milá a příjemná komedie.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Taková komiksová pohádka. Podívaná na jedno použití, ovšem nezabije člověka a prostě se jen tak dokouká a zapomene.

Hairspray (2007)

Cože? Retromuzikál? Pro mě spíš nějaký pokus o retromuzikál s podivnou aranžmá. Ač jak tak koukám lidem tady se líbil. Mě prostě ne. Po druhé už jej nepotřebuji vidět. Na mě moc vše přehrané a přehnané.

Horší než smrt (2007)

Směšné, příjemné a zábavné. Velmi jsem se pobavila - černá komedie spolu s bláznivou komedií až absurdní. Jeden pohřeb a jedna velká rodina.

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Dvě hvězdičky a to hlavně za úvodní píseň. Zbytek mě nezaujal - moc velký slaďák, na který časem zapomenu. Ovšem melodie z filmu hranou na klavír stále můžu

Chyťte doktora (2007)

Ne a ne a ne. To je asi všechno, co k tomuto dodat.

Iluze lásky (2007)

Velké plus za Catherin a její krásný obličej. Velké plus za svaly Guy Pearce. Film o iluzích bez iluzí ....

Invaze (2007)

Zvláštní myšlenka - neusnout. Zaujala mě. Hodně filmů natočeno na toto téma, tohle je docela dobrý kousek. Dobrý za tři.

Koření života (2007)

Plytký film. Žádný až tak moc velký nápad. Romantika na nedělní odpoledne v dešti. Nic víc, nic míň.

Láska za časů cholery (2007)

Řekla bych film o ničem, jen volně plyne a skoro nic se neděje. Ale najednou je konec a já zjišťuji, že mě se líbil. A tak jak se koukám, možná jediná dávám 4 hvězdičky. Pro tu volnost a plynost....