Umění lhát (2009)

Lets think about it... Za prvé: je rozdiel klamať a nechať si sám pre seba svoj true názor. Začiatok bol veľmi svieži, a to aj s tými nechutnými urážkami a prehnanou úprimnosťou, ktoré by si mohli nechať postavy v hlave a nikomu by tým neubližovali. Za druhé: vedeli by ste si predstaviť aspoň jeden deň bez lži, nech je akokoľvek drobná či milosrdná?

Mrtví a neklidní (2013)

Láska kvitne v každom štádiu rozkladu... No pome na to. Mínusy: pohyby tela, spôsob reči, rýchlosť, masky... no proste zle zahraní zombíci, Hoult obzvlášť. Plusy: jeho myšlienkové pochody ("This date is not going well. I want to die all over again.") a humor. Lebo je to svojím spôsobom paródia, ako na zombie žáner, tak na Shakespeara (keďže to skončilo ako to skončilo). Naozaj clever nápad pomenovať hlavnú postavu R (čítaj "ÁárrRr") a potom po hodine si uvedomiť, že ona sa dokonca volá Julie. Páči sa mi námet a ako hejter zombiefilmov som ostala celkom milo prekvapená. Zomrela som;) 75%

Insidious (2010)

...a to som sa svojho času chcela naučiť astrálne cestovať. Well, fu*k... O_o

Insidious 2 (2013)

Keď je druhé pokračovanie lepšie ako prvý diel. Krásna náväznosť a scény z jednotky (ešteže som si ju pozrela tak týždeň predtým) v úplne inom svetle. Wow! Dúfam, že trojka naberie ešte väčšie grády.

Mistr (2012)

Nasledujuce hviezdy udelujem za: 1. PSH a Amy Adams. 2. Joaqin Phoenix a ta jeho jazva nad perou, na ktoru by som sa vydrzala divat hodiny a terapia Freddieho. Zvysok stal za houby, dejova linka s tou podivnou sektou ma nebavila a podla mna bola odveci. Radsej keby sa film zameral na Freddieho samotneho, dalo by sa zvysit o hviezdu. Takto to bola len bohapusta nuda. 50%

Já, padouch 2 (2013)

Pri natáčaní nebol poškodený ani jeden arašid. A tie fialové mi moc teda nešmakujú, sú moc škaredé. Underwear! :P

Pot a krev (2013)

Z traileru som sa na toto tak strašne tešila! Vyzeralo to ako prvotriedna prča made by dve vylízané svalové kopy. No, slová "sranda" a "vylízaný" má asi nejaké synonymá, lebo ja si pod tým predstavujem asi niečo celkom iné ako režisér. Ten by mal radšej ostať pri epic hero žánri ala Armagedon a nemotať sa ani do komédie ani do poskladaného scifi.

Millerovi na tripu (2013)

Tak toto bolo naozaj veľmi príjemné prekvapenie. Až na tie napuchnuté gule, fakt neznášam pavúky, brrr!!! 85%

V zajetí démonů (2013)

Je pravda, že som to pozerala sama doma v noci na compe a skoro som sa pos*ala, čo som nechcela vyliezť z postele do tmy a na WC... Každopádne tento film má niečo, čo učebnice popisujú ako "vlažný koniec". Chýbala tam dramatičnosť a napätie, ktoré som cítila, keď mi na jar na chate pred svitaním spolužiak opisoval trailer s tým tlieskaním a skriňou. 80%

Kick-Ass 2 (2013)

Nedosahuje to epicness prvého dielu, ale stále vysoký nadpriemer. Nebolo to zlé, ani neviem prečo dávam 4 hviezdy, ale asi mi tam chýbal trochu ten drive a šťava. Na druhej strane, bez tých telesných štiav v jedálni by som sa zaobiška. Fekálny humor mi nevonia. 85%