Sherlock Holmes (2009)

Nevím jak ostatní, ale při čtení knihy jsem si Sherlocka nikdy nepředstavovala jako starýho páprdu s fajfkou. Bohužel ve všech filmech takový je, až na jednu výjimku. A tou se stalo nové podání v řežii Guye Ritchieho. Přesně moje gusto. Sice mi to chvílemi v akčních scénách trochu připomínalo Jamese Bonda, ale v celku to není zas tak rušivé. A herecké výkony Roberta Downeyho Jr. a Jude Lawa... krása pohledět

Kráska a zvíře (1991)

Nejlepší na tom všem je že, ani mladší bratr nepoznal, že je tento film 20 let starý, což značí jeho kvality a také fakt že kreslené filmy nikdy (alespoň pro mě) nebudou překonány počítačovou grafikou a neztratí své kouzlo :-)

Příběh rytíře (2001)

Tenhle film si nehraje na žádné středověké drama a právě kvůli té lehkosti a hlavně kvůli Ledgerovi si ty čtyři hvězdy zaslouží.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Obdivuju pisálka scénáře, protože vymyslet ty dialogy by bylo nad kapacitu mého mozku. xD

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Je to 3 roky nazpět, co jsem tento film viděla. V té době jsme neměla nejmenší potuchy o existenci ČSFD a tudíž ani o tom, jaká perla mezi filmy "Vykoupení" je. Jenom jsem věděla, že je to ten nejlepší film, co jsem do té doby viděla, a že musím vidět všechny Freemanovi filmy. Viděla jsem ho nespočetkrát a stejně se na něj podívám znovu.

Drtivá porážka (2008) (pořad)

Za obří koule - protože bez nich by to nebylo ono. Zpomalené záběry držkopádů a jejich komentáře fakt stojí za to.

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Kraus to naznačil, když navštívil tento pořad a já to napíšu - paní Gottová prostě neumíte moderovat!

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Jedno dlouhé pípnutí za tuhle nesmírnou ....... zhovadilost slušněji řečeno

Maska (1994)

Nebylo to nejhorší, ale ani nic, co bych musela vidět podruhé...

Sedm (1995)

No pustit si tento film v jednu v noci bylo buď zatmění mysli nebo setsakramentská odvaha. Alespoň to ukázalo, jakou sílu má ta depresivní atmosféra, na které film stojí. Neustálý děšť, přítmí a opravdu ohavná místa činu... O hereckých výkonech ani nemusím mluvit - Freeman je brilantní od první chvíle a Pitt se zde ukázal jako pan herec. Finále mě nedostalo tolik jako scéna s "líným" - ano dalo se to čekat, ale stejně jsem se lekla jako nikdy u žádného filmu. Netřeba dodávat víc.