Westernstory (2011)

Je to blbina, ale aspoň pochválím ukázkový obraz. Barevnost, ostrost, vše na jedničku. Nechápu proč ostatní české filmy jsou tak hnusné. Proč tam za každou cenu strkají barevné filtry, proč používají umaštěný objektiv, barevnost neexistuje a ostrost? Zapomeňte. Tento film je ukázkový po technické obrazové stránce. Ostatní se za obraz styďte!!!

Návnada (2004)

Mě se to docela líbilo, no a? ;)

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Prostě taková vata ke sledování před večerem. Jen škoda, že nesundaly plavky, dal bych pak čtyři.

Kriminálka Anděl (2008) (seriál) odpad!

Strašné. Scénáře nuda, nelogické, k smíchu, herci komedianti. Ta vaše policejní stanice, tam je mrtvo - 4 lidi ve studiu, nudné dialogy, ospalá akce, scénář o ničem. Hudba v pozadí? Strašná, inspirující se u Němců, u seriálů jako je Kobra11 atd, kde je hudba také katastrofální. A nakonec mám výtku k obrazu. To je totální hnus. Člověk se na to dívá v HD, ale takovou úděsnost jsem ještě neviděl. Okolní pořady, co běží před seriálem a po něm, ať jsou jakékoliv, mají o x tříd lepší obraz. Co je toto? Barvy žádné, vše neostré, jakoby to bylo natočeno zapatlaným umaštěným objektivem, kontrast obrazu nulový. Viděl jsem, že jste to vydali i na DVD. Podrž, jestli to tam vypadá stejně hnusně. Chudák ten, co si takovýto odpad koupí. Cokoliv je lepší, než toto. Dokonce i starý český seriál Pitaval může být pro vás velkou školou (když odhlédnu od ideologie), jak se má takový typ kriminálky točit, aby se na to dalo koukat. Fakticky, styďte se!

Půlnoc v Paříži (2011)

Na jedno podívání ujdoucí zvláštní film. Dobrá hudba. Dost mě ale štvala jeho "barevnost". Ať jdou s těma filtrama do háje. Já chci vidět originální barvy! Look filmu fakt hnus. Jestli někdo úmyslně potlačení barevné informace nazve uměním, tak je u mě vyšinutej blázen. Film by měl vypadat tak, jako fotky z něj, které jsou tady v galerii, ale vypadá fakt nekoukatelně. Strčte si filtry do ...

J. Edgar (2011) odpad!

Nejhorší Leošův film.

Policajt v Beverly Hills (1984)

Doporučuji originální anglický zvuk, né dabing. Je neskutečné, jak dokonale Murphy hraje, jak mluví, jak celý film včetně soundtracku zní. S dabingem už mě ten film docela nudil. Stokrát okoukaný v telce se už omrzel. Pustil jsem si ho v originále do sluchátek a úplně nový zážitek! Perfektní!

Temné stíny (2012) odpad!

Zklamání. Příběh žádný, scénář děravý. Jen prázdné efekty. Duo Burton - Depp už bohužel pár filmů nefunguje. Naposledy vynikající Sleepy Hollow. Od té doby bída.