Lucius.15

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 23.9.2011  17:09
    Pražská 5 (1988)

Všechny povídky super. Monology Šteindlera mezi povídkami by mohly býti kratší a méně trapnější. Stejně tak psycho vsuvky dramatických divadel, které mi připadnou jak z jiného světa. Nicméně mám ráda tyhle starší české komedie, takže u mě 4*.

• 22.9.2011  19:12

Hodně nechutně zvrácený horor o úchylném německém chirurgovi, z jehož obličeje se mi dělalo zle již na začátku filmu. Nápad na lidskou stonožku byl excelentní, zvláště co se stravování a vylučování týče. Díky tomu se mi při pár scénách vážně zvedal kufr. A tu holčinu, která to jakoby "naštěstí" přežila, ovšem přišitá uprostřed lidské stonožky, nezbývá než litovat. Osobně horory, kde převládá nechutnost se stříkající krví moc nemusím, proto 3*.

• 22.9.2011  14:35

V některých částech filmu jsem se docela bála, nicméně je to zase jen napodobenina Paranormal Activity, proto **.

• 26.11.2010  15:08
    T.M.A. (2009)

Myslím, že dobrý nápad na děj, jen se tam toho mohlo trošku víc dít. Nicméně konec se mi líbil. Na 4* tomu ale něco chybělo.

• 25.10.2010  22:52
    Prohnilí (1984)

Tak to vypadá, když to má francouzská policie ve svém rajónu dobře zařízené :) Navíc myslím, že vypadnutí peněženky v nemocnici musí rozesmát snad každého. A i když přiznávám, že scének, které by mě naplno rozesmály, tam zas tolik nebylo, ovšem z této scénky mi málem tekly slzy smíchu :)

• 25.10.2010  22:47
    Prominenti (TV pořad) (2010)

Občas mě to baví, občas jsou to hrozné klepy...

• 11.9.2010  18:07

Nejvíc mě pobavil konec scénky, kde se fotografovali s medvědem :D

• 7.8.2010  13:59
    Lady XXL (2006)

Hrozná kravina :D

• 2.8.2010  15:39

Já se u toho docela bála. Jako lekačka je to dobrý.

• 28.7.2010  13:40

Takové zajímavé staré české studentské drama. Bylo zajímavé vidět všecky ty známé herce za mlada ...

• 28.7.2010  13:37

Povedená komedie, sice taková jednodušší, ale to už americké komedie tohoto typu bývají. Nicméně mě to pobavilo a docela jsem se u toho nasmála. Nejvíce mě pobavila scénka, kdy Nacho pokřtil svého přítele :D

• 14.7.2010  17:13
    Kolotoč (TV pořad) (1996)

Občas mě bavilo hádat spolu se soutěžícími, ale v současnosti mi tento pořad v TV vůbec nechybí.

• 29.6.2010  21:16
    Seznam ex (TV seriál) (2008)

Sice záminka, kvůli které se Bella vrací se svým bývalým, je trošku trapná. Ale z odstupem času mě ten seriál bavil. Jen by mě zajímalo, kde taková škeble s očima u sebe a žádným krkem nabrala tolik chlapů, ale dobře :D Je to přece jen seriál...

• 29.6.2010  20:23

Mě se to moc líbilo, mám ráda české staré (pro mě) filmy. Herce Hrušínského sice moc nemusím a Ivetu Bartošovou už vůbec ne, ale v těchto rolích jim to moc slušelo. Film mě bavil od začátku až do konce, nepostrádá chvilky, kdy se bojíte, ani chvilky, kdy se upřímně smějete. Ráda se kdykoliv podívám znovu ;-)

• 29.6.2010  20:20
    Drtič (2000)

Bohužel jsem hlavní podstatu filmu asi nepochopila a to, co z tohoto filmu dělá horor bych asi taky potřebovala vysvětlit. Začíná to popisem běžného života jednoho člověka, který pak najednou z ničeho nic má místo obličeje cosi divného a bílého podobného masce a tak se kvůli tomu rozhodně najednou všechny povraždit. A až si myslí, že se pomstil všem, kteří mu v životě něco špatného provedli, vrátí se mu zase jeho normální obličej. A podle konce se zdálo, že se to takto nejspíš bude opakovat stále dokola, pokaždé, když se bude chtít někomu pomstít za nehezké chování. Ke všemu musím říct, že když si ještě pak na ten bílej ksicht namatlal make-up a nakreslil si obočí, aby se snažil co nejvíc podobat normálnímu člověku, to co si pak na tom obličeji vytvořil, vyvolalo ve mě záchvat smíchu :-)

• 29.6.2010  20:13

Výborný herecký výkon Jima Carreyho, komediální role mu prostě jdou skvěle a ty ksichty může udělat opravdu jenom on :-) A potěšilo mě, že i další moje oblíbená herečka Renée Zellweger si v tomto filmu zahrála jednu z hlavních rolí, postavu Ireny. Celkově mě ale film nijak zvlášť nezaujal.

• 26.5.2010  12:43
    Pianista (2002)

Celá 2.světová je hnus a tento film to popisuje tak dokonale, že mi chvilkama až jel mráz po zádech. Navíc hlavní role ztvárněná Adrienem Broodym - myslím, že on se na tuto roli výborně hodil :-) Oskary hovoří za vše :-)

• 26.5.2010  12:39
    Vraždy v Midsomeru (TV seriál) (1997)

V Midsomeru ještě někdo žije ???

• 26.5.2010  12:32
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Někoho možná tohle sci-fi baví, pro mě je to však nuda a nuda a nuda a ...

• 26.5.2010  12:25
    Fakta Barbory Tachecí (TV pořad) (2009)

Ta moderátorka je naprosto nesympatická ženská, kterou nevím proč, pustili do televize, aby moderovala pořad s blábolama o politice, kterých už v televizi existují stovky a nikdy nám stejně nic dobrýho nepřinesli, tak na co další?!

• 26.5.2010  12:23
    Šikulové (TV pořad) (2007)

Bože to je naprosto o ničem. Promiňte mi to, ale např. pet lahev 1000x raději vyhodím, než abych se z ní pokoušela vyrobit cokoliv, co ti dva ujetí a přemíru aktivní moderátoři propagují v tomto pořadu!

• 26.5.2010  12:12
    McLeodovy dcery (TV seriál) (2001)

Tak trochu telenovela z prostředí ranče.

• 26.5.2010  12:11
    Vizita (TV pořad) (2010)

Velice zajímavé! O spoustě nemocí jsme se toho hodně dozvěděla a nejen to, ale myslím, že by si obyčejný člověk nikdy nespočítal, kolik veškeré procedury a vyšetření vlastně stojí. Čeští lékaři toho dnes dokážou opravdu hodně a myslím, že vůbec systém léčby a operací v českých nemocnicích můžeme zařadit mezi špičkový. Bohužel jsou tu stále nemoci, ze kterých není pomoci. Snad věda a hlavně lékaři samotní brzo dospějí i k tomuhle.

• 26.5.2010  12:07
    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)

Ach jo, ať žije bulvár.

• 26.5.2010  12:04
    Zpívánky (TV pořad) (1984)

No před 15ti lety jsem v tom ještě viděla trošku nějaký smysl a byla jsem zvědavá, jakou písničku budou zpívat. Ale v dnešní době si nemyslím, že by to mělo ještě nějaký smysl vysílat.

• 26.5.2010  12:02
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Někdy spíš než pořad o vaření a hospodách, je to spíš pořad o nauce sprostých slov. Ale i tak mě to neuvěřitelně baví a mnohdy se i zasměju, např. v dílu, kde si přijde chlapec hrát s kamením :-D Tak to bylo prostě moc :-D

• 26.5.2010  11:59
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Tohle mě neuvěřitelně baví. I když pro tu rozmlsanost některých lidí bych vraždila. A docela se mi taky nelíbí to odsuzování mladých lidí za to, že se nevyznají v kuchyni a neumí vařit. Sama mám zkušenosti, že nový se mnohem líp učí novým a vymoženějším receptům než staří lidi, kteří už mají zažité staré a opotřebované recepty. Samozřejmě není nad klasiku, ale někdy je třeba vyzkoušet něco novýho a neodsuzovat to předem :-)

• 26.5.2010  11:54
    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)

Je to dobrý a ne jen pro děcka. Náhodou u takovýho Bořka Stavitele nebo Pošťáka Peta se pobavím dodnes, hlavně u zpívání úvodní melodie, to frčí :-D Jinak moderátoři to chvílema opravdu přehání :-)

• 26.5.2010  11:46
    Natočto! (TV pořad) (1999)

Tento pořad mě upřímně moc nepobavil. Petr Rychlý se možná až moc snažil působit vtipně, ale nakonec z toho vyšla pouze ukrutná trapnost. Vtipy, které vyprávěl mi už vůbec úsměv na tváři nevyloudily...

• 28.3.2010  22:09
    Robin Hood: Cesta ke slávě (TV pořad) (2010)

Tak trošku mi to připomíná Superstar, ale jo, proč ne... I takhle se dá sehnat hvězda muzikálu.

<< předchozí 1 2 3