Bohemian Rhapsody (2018)

Miluju Queeny a miluju Freddieho. Tohle bohužel i přes snahu vybraného herce nebyl Freddie. A i když jsem si plně vědoma, že nelze docílit 100% shody, tohle vnímám jako přešlap, kterej mi dojem z filmu příšerně kazil. A doznívá to ve mě ještě teď, skoro týden po zhlédnutí.

Čarovný les (2014)

Moc dlouhé, chvílemi však originální a vtipné.. ale ty písničky.. hrůza (všechny!).

Velká šestka (2014)

Jedním slovem paráda!!! A vydržte na scénu po titulkách! :)))))

LEGO® příběh (2014)

seems stupid, but it´s so cute, cool and even smart!! ♥

Jedlíci aneb Sto kilo lásky (2013)

V kině jsem podlehla davovým výbuchům smíchu a skvěle jsem se při té blbosti odreagovala. Mělo to své světlé i velmi tmavé chvilky. A pokud v tom nebyl nějaký hlubší smysl a hlubší myšlenka než lidi pobavit, tak to účel splnilo.

Lesní duch (2013)

U takového filmu chci zažít trochu něco jiného než nudu. Chci 91 minut strachu, očekávání, napětí, dechberoucích a kulervoucích scén. Místo toho jsem se dost nasmála.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Výborný, vtipný, hnusný, napínavý, strašidelný a v neposlední řadě sakra nápaditý a odvážný :D :D

Interview s upírem (1994)

Už několik dní mi ten film nedá spát. Musela jsem se podívat prostě znova a přidat jednu hvězdičku, i přestože mně postavy Cruise a Pitta přijdou naprosto odporné a slizké. Jenže má to tak být. A teda herecký výkon Kirsten Dunst je neuvěřitelný. Netušila jsem, že dokáže být tak dobrá.