Malum (2023) odpad!

Nepozerateľná nudná sračka, od úvodnej minúty až po jej koniec. A multikulti v správnom videní samozrejme nesmie chýbať.

Někdo klepe na dveře (2023) odpad!

Malo to všetko čo dnes BLM a LGBT propaguje.  Absolútne nudná sračka, ale taká progresívna

Bez východiska (2022)

Vcelku slušný náboj, zaujímavý triller. Len herecky mi to nesadlo, ale dnešná doba je už asi taká.

Černý krab (2022) odpad!

Tak Švédi majú za sebou propagandistický snímoček ako vyšitý. Neuveriteľne presne načasované na Ukrajina friendly, na Covid friendly. Keď dnešné Švédsko, tak minimálne dvaja dobrí Pakistánci. A Rapace, táto hádam najnesympatickejšia herečka na svete to absolútne korunuje.

Deadstream (2022)

Aj zaujímavé, aj nudné. Chvíľku tak, chvíľku. Avšak pozerateľné.

Gone in the Night (2022)

Tak z nostalgie za Wynonu dám 4. Inak pomerne slabé. No jasné, nikto žiaľ nemladne

Jurský svět: Nadvláda (2022) odpad!

Nech už preboha nespravia štvorku. Tak toto bolo ozaj cez čiaru. Digitálne efekty boli OK, ale to tak bolo jediné pozitívum. Obstarožní herci asi už nemali do čoho pichnúť, tak rolu v tejto megasračke zobrali. A celkom do tej biedy zapadli. Ale pozor, boli tu fenomény doby, multikulti, černoškovia zachraňovali svet, ušlo sa i miesto pre LGBT.

Pearl (2022) odpad!

škoda slova, takže jedných slovom khujovina

Terrifier 2 (2022)

Táto sračka by si nič iné ako odpad nezaslúžila, bez nejakého deja, gore veľmi veľmi lacné, ale nádherný zadok  Lauren LaVera to dostal na dve hviezdičky. Inak absolútne nič.

Texaský masakr motorovou pilou (2022) odpad!

Typická netflixovská sračka, som rád že som si tento obohacujúci kanál zrušil. Však je to hlasná trúba rôznych bleklivákov, desného úpadku dnešného sveta. A ešte sa toto houno tvári ako vybrúsený diamant. Typický Netflix.