chaometic

chaometic

okres Praha
V souladu s přírodou a hudbou

Twitter: chaometic

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 4.11.2017  11:20

Jenom tam kecaj a nic se tam neděje, občas tram jsou scény, kterým ani nerozumím ani jejím spojitostem. Hlavně, že to přichází v noci. Bulshit je to jenom o jedné paranoidní komunitě. Nečekejte horor, je to jen laciné drama. CSFD zase jednou šláplo vedle.

• 22.9.2017  14:02
    Uteč (2017)

Co se vám na tom proboha líbilo? Posledních 20 minut film nezachránilo, jsou mnohem lepší filmy než toto.

• 15.7.2017  15:43
    GTA VR (2016)

ke schlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=hsaLDnl_fEs

• 6.6.2017  22:01
    Co dokáže lež (TV film) (2016)

Je to shit. Spiknutí že není. No tak to bude budeme říkat cenzura. Vystřihneme 20 minut z dokumentu Válkou se vše vyřeší. S tou Ruskou propagandou je to stejnej průser jako šířit Americkou propagandu. Správné vidění světa Sabiny Slonkové je trošku amatérské. Hodně konspiračních teoriií pochází také z USA a zde novináři všechno svalují na Rusko. Co dokáže lež? Dokument by se spíš mohl jmenovat konspirační teorie nástrojem tajných služeb. A když do éteru vystřihnete, že i USA šíří dezinformace pak jste se i vy novináři dopustili manipulace. Dokument doporučuju, jen aby jste si na věc rozšířili obzory a pak se rozhodli, jestli pravda není někde uprostřed.

• 19.3.2017  17:59

Pěknej podfuk. Až na pár scén ve středověku se zbytek filmu odehrával v budoucnosti. Já jsem od filmu očekával něco jiného. Navíc byli templáři zobrazeni jako barbaři a ne jako v býlím plášti. Další shit propletená minulost s assasinem a přitomností. Film se nepovedl a trailer nalákal fanoušky na zmatený děj ve středověku, tam se děj odehrával tak 20 minut. Za mě zklamání.

• 17.3.2017  14:59

Druhé nejhorší finále co jsem viděl. Režisére ted jsi to fakt poslal do kytek.

• 28.2.2017  13:37

Na můj vkus tam bylo moc světla a méně napětí.

• 1.2.2017  18:12
    Příchozí (2016)

Od filmu nic nečekejte, nic se tam velkého nedozvíte, jen to, že přiletěli. Ale film jsem si opravdu užil.!!!

• 13.1.2017  21:02

Ty čínský draci byli podobní z filmu Kazatel. Navíc jsem čekal létajicí draky.

• 12.12.2016  15:07
    Westworld (TV seriál) (2016)

Přestalo mě to bavit, westworld je na mě až moc filozofickej, Nějteré věci jsem ani nepochopil, natož finále.

• 25.11.2016  18:17

Tenhle dokument nic nové ho nepřináší. Pro mě nejzajímavější díl o duté zemi.

• 3.11.2016  11:17

Nejlepší postavy pro mě byl Antonio Banderas a Mel Gibson.

• 20.10.2016  12:49

Zero byl zápornák jak má být.

• 11.10.2016  00:47
    Hidden (2015)

Viděl jsem to co jsem vidět nechtěl, neviděl jsem co jsem vidět chtěl. Hiden se tváří jako atmosférický horror, ale vlastně ničím nepřekvapuje. Ttím, že tam dá nelogický děj a příšery, které neuvidíme, dělá z Hidenu amatérský film, který sází jen na herecké obsazení a možná nějakej ten dupot. Bože já tam čekal dinosaury nebo vlkodlaky...

• 17.9.2016  15:15

Bylo vidět, že většinu rozpočtu vysál Rutger Hauer. Celkově film působí amatérsky včetně efektů. Já měl nejradějí Tánju.

• 16.8.2016  19:58
    The Jungle (2013)

Těšil jsem se na to mostrum v pralese, a víte co nedočkal jsem se.

• 23.7.2016  12:27
    Dead, The (2010)

Natočeno vy stylu 80 let. Celej film je béčkovej, až na efekty ty nejsou až tak špatný.

• 19.7.2016  22:46

Něco mezi The Divide a Válka světů.

• 3.7.2016  14:34
    Enderova hra (2013)

Už nejsem nejmladší a tak dávám jednu hvězdičku.

• 25.4.2016  19:59
    Hostitel (2013)

Romantika a pěkná hudba.

• 24.1.2016  11:26
    Kniha tajemství Ameriky (TV seriál) (2012)

Doporučuji díl Hugh Hefner, skvělá podívaná.

• 30.12.2015  14:00
    47 róninů (2013)

SPOILER Příběh se realitě moc nepodobal obzvlášt konec.

• 4.10.2015  11:20
    Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál) (2015)

Po prvním díle mám dost smíšené pocity a ještě hlavní role pro metrosexuála. Herecké obsazení mdlé. Dávám jim maximálně dvě série.

• 4.8.2015  15:50
    České milování (TV seriál) (2009)

Viděl jsem díl, kde holka brečela nad rakví nad svám psem. Musím dát ODPAD. Sledovat na takovéto věci.bavit se otěchto věcech. České milování je humus a nechápu proč se něco takové to odvysílá.

• 24.7.2015  21:41
    Muži, ženy a děti (2014)

Větší hovadinu jsem od Sandlera neviděl. Film max pro pubertální, a jak koukám je jich tu hodně.

• 22.7.2015  20:48

Dětská elita opět udeřila. Opět scénář psal nějakej gay a byl s ním hotového opět přes vikend. Lidí opět sežerou co jim naservirujeme.

• 20.6.2015  19:27

Bohužel Jurský svět pouze těží ze slavného Jurského parku a do flmu nasekali pouze podtexty. Dalším problémem je nesympaticke obsazení, absence tmy čímž film budí dojem rodiného filmu. Jako vždy Film kazí stupidita a nedostatek fantazie jak vyděsít diváka. Jde se lovit dinosaura a ten hned vyběhne že křoví apod. Zkrátka puste si první dva díly a dáte mi za pravdu. Na Jurským světě nevidím nic dobrého a to jsem fanoušek.

• 27.5.2015  15:08
    Zlo (2012)

Kravina, podobný film dokážu natočit o víkendu. Stejná pitomost jako Ghoul.

• 2.5.2015  10:25
    Hercules (2014)

Spoiler::: Hercules na mě moc nezapůsobil, ve fimu se sice dočkáme spoustu efektů. Bohužel se ve filmu dozvídáme, že všechno ve filmu je jenom klam. A samotný Hercules je jenom hrdina, ke kterému lidi vzhlíží. Měl jsem jiné představy, ale tak to ve spoustech filmech s velikým potencionálem bývá.....

• 14.3.2015  12:49

freefoto