chaometic

chaometic

okres Praha
V souladu s přírodou a hudbou

Skype: kubula00001

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 6.1.2020  22:25
    Dracula (TV seriál) (2020)

Netflix ruším nedá se na to dívat, první epizodu jsem viděl 20 minut a na první pohled se my nelíbí herecké obsazení a kamera, střich.

• 7.12.2019  20:15

ten scénář nedává smysl a psal to nějakej GAY. Máme za sebou skoro konec první série a nic jmoc sme se nedozvěděli. Řekl bych, že seriál dostane max dvě série, tohle to nemá nápad, jen slepce.

• 18.11.2019  18:58

Ani nevím o čem to vlastně bylo, jako kniha možná OK, ale děsně blbě se na to koukalo v TV, pár věcí mi tam ani nedošlo, takže asi tak.

• 17.9.2019  09:37
    To se ví (TV pořad) (2019)

jako ruskej agent musím dát ODPAD navíc jsem odhalil všechny Fake od nich, tento pořad dělá z lidí blbce. Tento pořad je politicky motivovanej a se zábavou to nemá nic společného, To se ví.

• 16.9.2019  04:55
    Dětská hra (2019)

Když jsem viděl vzhled Chuckyho myslel jsem si, že to bude kravina, ale bohužel to byla ještě větší sračka než jsem doufal. Je to velká amatéřina natočit něco podobného, když to s původním filmem nemá nic společného.

• 9.9.2019  09:51

Ten film kazí nadměrné množství vtípků, divně sestřihnuté flashbacky. Ovšem postrádal jsem atmosféru. Všiml jsem si, že to bylo natočenou ve stylu Insidious 2, kdy se z druhého dílu TO stalo klišé.

• 14.5.2019  15:34

čekal jsem něco jiného. Bitva bastardů nebyla překonána, to psali jiní borci. Osmou sérii zkazili a hodně.

• 13.4.2019  22:52

Nevím proč, ale ten film mi přišel perverzní.

• 25.3.2019  23:00
    Arachnid (2001)

Čistokrevný dobrodružny-horror na ostrově kde jsou obří pavouci, a jiné obří potvory. I když se jedná o průměrné béčko. Škoda, že není druhý díl.

• 3.3.2019  12:27
    Soumrak templářů (TV seriál) (2017)

Templáře jsem vždy obdivoval

• 17.2.2019  20:45

Džungle fajn, nelíbilo se my jak zkrátili konec filmu a celkově to nebylo tak jak jsem očekával. Prvních 30 minut šlo pak to šlo s kopce

• 11.2.2019  23:46

Nic se tam neděje až na posledních 20 minut Pustím si raději Noc oživlých mrtvol, toto je bulshit a obludy nejsou moc vidět.

• 4.2.2019  14:42
    Atlas mraků (2012)

Ted vážně kdo to z vás to pochopil? Nejzajímavější příběh byl podle mě s Tomem Hanksem na Havaji. Tohle mohli pochopit jedině Ilumináti.

• 2.12.2018  12:18

Nechce se mi věřit, že z toho udělal Shane Black film pro děti se vtípky. A scénář byl přeplácenej,

• 16.9.2018  21:09

Nuda s Jumanji to nemá nic společného, málo vtipný a vůbec tenhle film je pro děcka a očividně jich je na ČSFD hodně.

• 10.9.2018  19:32

Thannos je borec a scéna kdy schodil Gamoru ze skály.

• 23.7.2018  00:31
    How It Ends (2018)

Hotovej seriál. Je to nedopečené a nechtutné. Konec je céčkovej. Scénárista asi hulil špeka, když splodil něco takového.

• 22.7.2018  21:38

Film pro děti nic víc. Hrozně moc barevný, až mě z toho bolela hlava.

• 27.5.2018  21:46
    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)

,,My budeme pracovat, ale až se pěkně vyspime." Pořád by se měl jmenovat zkažená mládež. A ten Gay byl tragickej.

• 21.5.2018  18:38

Je to takovej béčkovej film, kterej se snaží vsadit na efekty. V podstatě se tam nic neděje jen se tam kecá nic víc. Nejzajímavější byla podle mě opice v kulichu a ve svetru. Celá série planeta opic šla do kytek když se objevil REMAKE. Že děj se odehrává v lesích je, aby uštřili na rozpočtu.

• 11.2.2018  14:13

Já se bavil dobře, skvělá heterosexuální komedie. Hvězdu navíc jsem dal za známé postavy ze seriálu, které se ve filmu krátce objevily. Nejlepší byli vtipy na metrosexualitu.

• 4.2.2018  14:25
    Tvář vody (2017)

Ubohost, pár emocionáních scén tam bylo, ale to z něj nedělá dobrej film. Guillermo del Toro by se měl držet horrorových filmů. Místo, aby nám objastili co je tozač odkud se to vzalo, tak tam dávaj 95% emocí, žádný flashbacky, žádný adrenali, Určitě to není Thriller ani horror. CSFD je jedna veliká komerce.

• 29.1.2018  12:02

. Ve filmu je spoustu nesmyslných scén, natahovaní Ve filmu se neobjevuje ani nakažení. Třetí díl je zkrátka o něčem jiném. Je to nejslabší díl z celé série. To hodnocení filmů je hodně komerční A UŽ SE NA HODNOCENÍ FILMŮ NEKOUKÁM.

• 24.1.2018  12:00
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Nevím po které stránce mám pořada hodnotit, ale prezident Zeman to Drahošovy pěkně nandal. Atmosféru skazilo pár nevyřvanej hlasů v pozadí proti Drahošovy. Líbil se my výraz Horáčka. Česko hledá prezidenta my přišlo zaměřené na studenty a jejich show Česko hledá superstar. Pořad budí mezi politickou debatou a show, nicméně pořad mi přišel nakloněnej k Drahošovy, nebot nejčastější voliči jsou právě studenti, kteří jsou vlastně i na CSFD. Říkám užijme si ten pořad, nedělejme z toho show a budme k oběma oběktivní.

• 20.1.2018  12:06

Nejhorší díl z celé série. Je nom se tam kecá- je tam hodně emocí a zbytečnejch. Na konci se to trošku rozjede. Nejvíc mě urázilo, že si natočej film, kterej už se nepodobá sérii Insidious, ale daj s itam samolepku aby jim to vidělo. Do kina na to nechodte, ušetříte si čas i zklamání.

• 8.12.2017  17:53
    Temná věž (2017)

Nudil jsem se, ty postavy byli celkem trapný a svoji roli nezvládaly. Stephen King jestli tohle viděl, tak týden neusnul.

• 4.11.2017  11:20

Jenom tam kecaj a nic se tam neděje, občas tram jsou scény, kterým ani nerozumím ani jejím spojitostem. Hlavně, že to přichází v noci. Bulshit je to jenom o jedné paranoidní komunitě. Nečekejte horor, je to jen laciné drama. CSFD zase jednou šláplo vedle.

• 22.9.2017  14:02
    Uteč (2017)

Co se vám na tom proboha líbilo? Posledních 20 minut film nezachránilo, jsou mnohem lepší filmy než toto.

• 15.7.2017  15:43
    GTA VR (2016)

ke schlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=hsaLDnl_fEs

• 6.6.2017  22:01
    Co dokáže lež (TV film) (2016)

Je to shit. Spiknutí že není. No tak to bude budeme říkat cenzura. Vystřihneme 20 minut z dokumentu Válkou se vše vyřeší. S tou Ruskou propagandou je to stejnej průser jako šířit Americkou propagandu. Správné vidění světa Sabiny Slonkové je trošku amatérské. Hodně konspiračních teoriií pochází také z USA a zde novináři všechno svalují na Rusko. Co dokáže lež? Dokument by se spíš mohl jmenovat konspirační teorie nástrojem tajných služeb. A když do éteru vystřihnete, že i USA šíří dezinformace pak jste se i vy novináři dopustili manipulace. Dokument doporučuju, jen aby jste si na věc rozšířili obzory a pak se rozhodli, jestli pravda není někde uprostřed.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10