Smrtící vegetace (2011) (TV film) odpad!

Myslím, že i sci-fi by mělo stavět na nějaké logice, možnostech a rozumu...tohle postrádá úplně všechno. Splácanina bez scénáře. Chudáci herci...co musí občas hrát, aby se uživili, to už hraničí se sebeobětováním :( U těchto filmů si vždycky říkám, kde jinde by peníze na jejich vznik byly potřebnější...a v tomhle případě naprosto kdekoliv :( Je ostuda, co se dalo natočit ještě v roce 2011.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Pro mě jasnej průměr. Spousta postav se chová jak idioti, spousta toho co se stane je účelová, nelogická až stupidní, ale jako akční výplach je to výborný ;) Úvodní akce v Moskvě je jedním slovem šílená...dvěma slovy pak šíleně šílená ;) Nemůžu si pomoct, děj je sice totální kravina, ale když ho vezmu jako do sebe uzavřenou bublinu, ve které je universem dáno, že se něco takovýho může normálně stát, aniž by to vyvolalo nějaký další souvislosti...pak to beru, ale mozek je u tohohle přítěž - proto jej doporučuji na projekci nebrat s sebou ;)

Spiknutí: Echelon (2009)

Ano...jasná průměrka ;-) Všechno to tu už bylo a je to natočeno s levnějšími herci, režisérem i scénáristou... Ale prostě si nemůžu pomoct...mě to sakra bavilo! :-) Naprosto se přikláním k přirovnání uživatele Isherwooda... :-)

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Do konce života tuhle mánii nepochopím. Z povinnosti jsem všechny SW filmy dokoukal, abych byl objektivní, ale ne, to se nedá. Dvě hvězdy za snahu.

Svatba na bitevním poli (2008)

A mě se to prostě líbí! A musím tu vyvážit ty "odpady", protože jsou nefér, takhle odpad nevypadá 🙂

Školní výlet (2012) odpad!

Zvládl jsem 30 minut a dál mi to studem prostě nešlo. Je mi těch staroušků líto. Takhle si kazit na starý kolena pověst. Začátek se zvaním spolužáků a jejich částečné náhlé umírání jsem bral jako výběrové řízení na obsazení, který bude mít žaludek jít tím filmem dál ;) Kompletní film je přepostsynchronizovanej až se to nedá poslouchat :( Někteří herci mi přišli tak mimo, že snad ani nevěděli, co a kde hrajou... Sandra Nováková mě svým učinkováním v téhle s****e doslova naštvala, protože od dob "Bylo nás pět" ji sleduju s potěšením... Bendig se ale našel...to je místo, kde by se měl objevovat...aspoň ho uvidím co nejmíň :D Závěrem se zamýšlím nad tím, pro koho byl tenhle film vlastně natočenej, ale prostě mě nenapadá žádná cílová skupina :(

Štvanec (2013)

Ha ha ha ha hááááááá!!!! Nic jinýho mě nenapadá ;) Natočeno docela líbivě, ale ten obsah!! Proboha...všechny postavy se chovají jak pitomci... Walker to auto neopustí celej film jen proto, že to auto má titulní roli!! Kristepane!! Jen za ten vizuál a držení jisté laťky, která vás udrží alespoň vzhůru, dávám hvězdičku. Víc si to nezaslouží... :(

Templář (2011)

Možná je to béčko, ale berte ho trochu vážně. Nechci kritizovat historické nesrovnalosti, beru je jako nutnost kvůli "zakulacení" děje. Nemůžu si vybavit, kdy a jestli vůbec jsem někdy ve filmu viděl tak komplexní dobývání středověkého hradu...asi ne a proto jsem za tenhle film rád. Explicitní záběry a celkové vykreslení soubojů beru jako jeden z hlavních záměrů režiséra a oželel bych je...na druhou stranu...všelijaké sekání, bodání a řezání je dneska v každém druhém filmu a člověk trochu otupí a začne to brát na lehkou váhu. Mě stačil tenhle film, abych si naplno uvědomil (i když tohle člověk prostě podvědomě ví), že všechny ty sekance v jiných filmech opravdu působí takováhle devastující zranění...a nebyla a není to žádná sranda. Možná se v tom rejža vyžíval a možná ne. Možná chtěl ukázat prostě poctivou bitvu se vším všudy. Nejspíš je to fanda do středověkých šarvátek a všechna ta historie okolo byla jen nutná vata... Můžu říct, že za čas se na film rád kouknu znovu.

The Grand Tour - Dovádění v písku (2024) (epizoda)

Musím tu trochu zlepšit průměr hodnocení... Stěžovat si nebo se divit, že je to o ničem a nuda a že je vidět jak je všechno připravený (sehraný) po všech těch letech s Top Gearem, kdy přesně tohle bylo postupně přiznáváno a stávalo se součástí zábavy, je - pardon my french - tupost. No ano, ono už se toho moc vymyslet nedá, pokud se nemá zásadně změnit formát, a to my fandové přece nechceme ;-) My naopak chceme znovu a znovu to samý v jinejch barvách! ;-) Top Gear i Grand Tour byly a jsou už teď ve finále o tom, že se trio zábavných a fajnových borců jede někam, něčím, nějak zdánlivě komplikovaně pobavit a rozbíjí u toho spoustu věcí tak, aby jsme se s nima bavili i my...a my to všechno chápem, berem tu hru a užíváme si ji jak malý Jardi ;-) Ano, už to asi musí skončit, chápu jejich únavu a koneckonců se s nima ještě neloučíme...jen už pomalu končí tahle jedna parádní jízda ve třech :-) Takže za mě je Sand Job klasika jako každá jiná a budu se k ní vracet a bude mě pořád bavit, dokud neumřu :-) Pokud to někoho nudí, tak ho lituju.

The Grand Tour - Velký lov (2020) (epizoda)

Slabší, tak jako první Seamen, ale dokud kluci budou mít mezi sebou tuhle chemii a bude z toho plynout i ten humor, kterej zrovna nebyl ve scénáři, bude to pro mě špička. Já už prostě nečekám, že to bude mít nějakej smysl, nebo že to "příběhově" bude někam směřovat. Hlavně ať mi ukážou pěkný obrázky, šílený nápady a tahle tři paka a maj mě ;-) Mimochodem, krásná narážka na brexit :-D