Dobrý synek (1993)

Je to zvláštní, ale nemůžu se shodnout s názorem většiny, že byl Wood herecky lepší, než Culkin. Elijah Wood měl v tomto snímku stejnou mimiku, jako v Pánu prstenů a to oba filmy dělí slušných 8 let. Žádný pokrok a Wood je stejně špatný herec, jako je například Jason Statham. Má ale prostě kukuč, na který lidi berou, takže se veze. Culkin doplatil na "špatnou životasprávu", takže se z talentovaného kluka stala troska. V Dobrém synkovi hraje ale skvěle a uvěřitelně...zdá se mi vážně divné, že to vidím jen já a zlomek dalších :-/

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad)

To je tak, když pořad o vaření hodnotí lidi, kteří o něm neví ani fň. Kuchař-pohodář, který provází tímto krátkým pořadem je vážně v pohodě a dělá mňamózní věci, které mají nějakou invenci a nekmochtí nějaký řízky s kaší. Jako sorry, ale tohle je pohodová podvečerní podívaná. Edit: Po změně na Kašpárku vař! musím jednu hvězdičku stáhnout. Chudák Kašpárek za to snad ani nemůže, ale ta blonďatá kravka, kterou buď protlačil tatínek nebo skočila do spravných postelí (jinak to nevidím) mě tam teda dost se*e!

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

No je to bída. Jirka Babiců se sice brání tím, že to je pořad pro normální lidi, kde chce ukazovat jídla, která si může uvařit každý. Problém je ale v tom, že vaří většinou takové humusy, že bych si raději udělal polévku z pytlíku. Konkurenční pořad na ČT s Filipem a Ondrou je úplně jinde. Tam také kolikrát představují pokrmy pro širokou masu lidí, ale daleko zábavnější a přijatelnější formou. Navíc jsou ty věci chutné. Sorry Jirko, já vím, že to děláš pro ty babičky, ale VYPADNI už z té TELEVIZE!

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Začal jsem odzadu a jako první díl série jsem viděl tenhle poslední a byla to teda veliká paráda. Prcičkám jsem se vždy vyhýbal, páč jsem tyhle pubertální blbosti nikdy neměl rád. Teď jsem se ale na to dostal do kina spíš náhodně a rozhodně toho nelituju. Přes veškerého Stiflera to nebylo tak pubertální a bylo mi to tak bližší. Pohodová komedie, na kterou se dá podívat vícekrát a to už se vidí málo.

Dr. Dre: I Need a Doctor (2011) (hudební videoklip)

Moc hezky udělaný klip, nebo spíš malý filmeček. Trochu mi ale nedochází, proč tam je místo Skylar Grey Estella Warren. Skylar Grey je také moc hezká ženská, tak by mě zajímalo, co k tomu Hughese vedlo. Malinká rolička doktorky to nevytrhne. A další věc, co mi trochu vadila, byl ten okatý product placement. Ferrari ještě ušlo, ale ty Eminemovy hodinky a nápoj Dr. Dre už bylo trochu moc. Tyhle drobnosti způsobily to, že plný počet hvězd dám nemůžu.

Černé ovce (2006)

Je pravda, že tohle s ranou tvorbou Petera Jacksona opravdu srovnávat nelze, protože tohle bylo daleko zábavnější a úlitlejší. Jonathan King ví, jak s materiálem naložit, což se u "božského" Petera nedá říct. Perfektní zábava a jedna z nejvtipnějších věcí, které jsem kdy viděl!

Čtyři slunce (2012)

Tak tohle se hrubě nepovedlo přátelé. Bohdan Sláma si zase hraje na artového režiséra a zase z toho vzešel paskvil. Slušnější hodnocení jen za těch nemnohodo slušných vtípků. Tohle není žádná sonda do mezilidských vztahů apod., tací lidé prostě neexistují a nikdy existovat nebudou. Ano, jsou různí blázni, ale takto postiženi nejsou. Sorry, ale tohle fakt ne!

Česká RAPublika (2008) odpad!

Něco jiného jak odpad dát nemůžu. Měl jsem na hip hop svůj názor již před shlédnutím, ale teď mě to v tom jenom utvrdilo. Naše hip hop scéna je prolezlá vulgárními namyšlenými tupcy. Nejsmutnější je, že právě v těchto lidech hledá mládež vzory a tak to potom dopadá tak, jak to dopadá. Smutná je také účast Hany Hegerové, kterou jsem vždy obdivoval.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Pokud má někdo zapotřebí obsadit do válečného filmu Joshe Harnetta, tak je někde chyba. Takovouhle nehoráznou nudu už jsem dlouho nezažil a že jsem viděl dost příšerností. Další z filmů, který je strašlivě přeceňovaný. Přesto tomu musím dát alespoň 2 hvězdičky, protože pár scén ušlo. Ovšem daly tak na deset minut, což je při dané stopáži úplně směšné.

Anonym (2011)

Příliš mnoho nedokonalostí sráží tenhle jinak zajímavý snímek. O tom, že za udájnými Shakespearovými díly nestojí onen William Shakespear snad pochybnosti nejsou. Dnešní poznatky jsou natolik přímé a těžko vyvratitelné, že by snad ani zázrakem nemohl být tento muž autorem tak nádherných knih. Nicméně mi malinko vadí pohled, který použil Emmerich. Záhada původu autora je mnohem komplikovanější a to včetně toho, že adeptů je celá řada. Proto si myslím, že se to celé mělo více promyslet a možná z toho udělat spíše komornější snímek, protože se domnívám, že celá pompéznost toho filmu zabíjí právě ty zajímavé myšlenky. Nerad bych ale dával nižší hodnocení, protože po herecké stránce jsem byl spokojen a oceňuji hlavně výběr tématu.