Kopí osudu (2010) (TV film)

O mnoho horší pokračování, než Šifra Karla Velikého, které mě alespoň dokázalo zaujmout. Děj filmu je nudný, postavy plytké, potěšila mě jedině hudba Klause Badelta. Ztráta času, příště si raději pustím první díl.

Tron: Povstání (2012) (seriál)

Pecka!!! Tak takovýto akční nářez jsem teda nečekala. A to prosím má každý díl pouhých 20 minut, které ale bohatě stačí k odvyprávění příběhu. Výborný předěl mezi původním Tronem a Legacy, potěšil mě dabing herců a také použití hudebního motivu z Legacy, který se mi moc líbil a do světa Trona se skvěle hodí. Pokud se tvůrcům podaří udržet toto tempo i nadále, aspiruje tento seriálek do seznamu mých oblíbených.

Barbarella (1968)

Ježišikriste, co to byl tohle za film? Jelikož jsem žena, tak to asi zřejmě nebylo až tak určeno pro mě, protože já se u toho staršně nudila.

Štěnice (1995) (seriál)

Jeden z mých dříve oblíbených seriálů, který jsem ráda sledovala.

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Ptákovina, která mě osobně zklamala jak dějově, tak i po stránce humoru. Na Rocka mám lepší vzpomínky jako na akčního herce, navíc mi vadila i přehršel digitálních efektů, které byly cítit v každém záběru filmu.

V utajení (2010) (seriál)

Průměrná, ale milá oddechová směsice Chucka a Alias. Jako výplň mezi hlavními sezónami se to dá sledovat. Mě osobně potěšily díly s Odedem Fehrem.

Lovci zločinců (2011) (seriál)

Po první sérii hodnotím jako jeden z lepších seriálů, které mě dokázali zaujmout, takže jsem u něj vydržela až do konce série. Pevně doufám, že tvůrci nebudou chtít seriál bůhví jak dramatizovat, což já nemám moc ráda. Herci jsou vybraní dobře a role jim sedí. Za pozornost stojí i zajímavá hudba od Ramina Djawadiho.

Bílá smrt (2009)

Scénář není nijak oslnivě originální, ale jako sobotní večerní oddechovka to postačí.

Sexy Pistols (2006)

Přiznávám, že je to hloupé s neoriginálním scénářem, ale pokud ale na to kouknete jako já s nadhledem, tak se i docela dobře pobavíte. Být chlapem, tak si to snad užiju ještě více, protože holky jsou moc hezké, mě tak musel stačit roztomilý Steve Zahn.

Avengers (2012)

Ten film jede jako našlapaný stroj od začátku až do výbušného finále!! Po delší době nám Joss Whedon opět ukázal, že tento žánr umí a vůbec si s ním nestřihl ostudu, právě naopak. Zručně se mu podařilo spojit vše dohromady, akci i komické vložky. Těším se na dvojku!