Honba za klenotem Eldorada (2010) (TV film)

Nic světového to sice není, ale koukat se na to dalo. Viděla jsem horší kraviny.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Začátek jsem musela protrpět, jelikož se hodně konverzuje a člověk to jaksi nestíhá všechno pobrat. Pak už ale skvělá akční i vtipná jízda. Na pokračování fakt docela slušný.

Cirque du Soleil: Quidam (1999) (divadelní záznam)

Úžasné a úchvatné představení, nad kterým nepřestávám žasnout jak nad tím, jak jsou někteří z nás tolik talentovaní. Velký plus si bezesporu zaslouží i skvělá hudba.

Věc: Počátek (2011)

Vyloženě blbost to nebyla, ale na Carpenterovu Věc to samozřejmě nemá ani náhodou. Film se bohužel neobešel bez zbytečných klišé a někdy není docela logický. Také mě docela překvapilo, že se na stanici objeví jedna Američanka a celý norský tým, až na jednu vyjímku, nemá problém mluvit po celou dobu anglicky, a to i mezi sebou navzájem. I přes veškeré výhrady, ale oceňuji nápad tvůrců nám přiblížit, co se to vlastně přihodilo nebohým norským polárníkům, na které narazil původní tým vedený neohroženým Kurtem Rusellem a potěší i navázání na původní Carpenterovu Věc včetně Morriconeho motivu. Bohužel se mi ale potvrdila jedna věc, a to, že dneska je to docela kumšt natočit fakticky dobrý horor, a to bez zbytečného používání počítačových triků a oblíbených lekacích scén.

Polda a polda (2010) (seriál)

Hodnoceno po 10. odsledovaných dílů. Vítečné!!!

The Kane Files: Life of Trial (2010)

Snímek sice začíná poněkud neobvykle, a to tak, že se postupně divák doví, proč hlavní hrdina jedná zrovna tak, jinak ale nenabízí nic nového a patří spíše k tomu průměrnému. Plusem pro mě byl sympatický představitel Scotta Kane, docela ucházející hudební doprovod a pár akčních scén.

Poslední Mohykán (1992)

Úžasný, krásně natočený film, který vás dostane jak svým příběhem, hrdiny, tak i nádhernou hudbou, která snímek skvěle dopňuje. Jeden z mých dodnes nejoblíbenějších filmů a je velká škoda, že takových snímků se nyní moc netočí - spíš vůbec.

Zahulíme, uvidíme (2004)

Některé scény byly až neskutečné, ale dobře jsem se bavila.

Green Lantern (2011)

Film jsem chtěla vidět hlavně díky soundtracku od Jamase Newtona Howarda, katerý se mi velice líbil i po opakovaném poslechu a dodábvá filmu patřičnou šťávu. Jinak jsem dostala přesně to, co jsem čekala. Scénaristovi se asi nechtělo příliž namáhat mozek a film tak bohužel ničím nepřekvapí, je v něm to, co jsem viděla již jinde. Škoda, ale i tak koukatelné s pohlednými hlavními hrdiny a výbornými triky.