Žralok v Benátkách (2008) odpad!

Hrozný film, lituji ztraceného času před televizí. A vůbec se nejedná o horor!!!!

83. Annual Academy Awards (2011) (pořad)

Show nebyla až tak špatná, že by mě to vyloženě štvalo a nudilo. Je sice fakt, že James i Anne zatím neumí bavit tak, jak to dělával Crystal, ale dívatelné to bylo. Potěšil mě výstup Zacharyho Leviho, kterého znám jen jako Chucka ze seriálu a on kupodivu umí i dobře zpívat, stejně tak i překvapila Gwyneth Paltrow v roli zpěvačky. Ohledně cen to dopadlo tak, jak byly rozdány Zlaté Glóby. Trochu mě mrzelo, že Oskara za nejlepší soundtrack nevyhrál John Powell, protože jeho hudbu k Jak vycvičit draka mám moc ráda.

Poslední prázdniny (2006)

Než si pro nás přijde v České Republice. Velmi příjemný film, dobře se na něj koukalo.

Rychlejší (2010)

Vyloženě špatný film to není, spíše než akční film ho berte jako drama. Scény se zabijákem naprosto zbytečné a filmu nijak nepřidaly, závěrečná pointa byla dobrá.

Castle na zabití (2009) (seriál)

Na seriálu je úžasné, že i po třetí sérii si umí udržet vynikající tempo i úroveň a k tomu je i doopravdy vtipný. Navíc oba hlavní hrdinové mají neuvěřitelné charisma a já se pokaždé těším na novou epizodu. To se mi od dob Firefly (také s Nathanem Fillionem) nestalo. Pro mě jednoznačně vynikající seriál a já pevně doufám, že si tento status tvůrci zachovají i nadále a nebudou chtít věci nějak komplikovat, což zlomilo vaz jiným seriálům (pro mě viz. Hranice nemožného), i když měly taktéž skvělé začátky.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Nemůžu si pomoct, ale mám ten seriál ráda

Syn draka (2006) (TV film)

není to taková hrůza, viděla jsem i nudnější filmy, než tento.

Nebezpečný let (2007) (TV film)

Zase taková hrůza to není, i když filmy s touto tématikou rostou jako houby po dešti.

Zelený sršeň (2011)

Příjemné překvapení, velmi vtipné a s dobrým spádem, velká škoda jen tomu průměrnému prostředku. Jay Chou je borec co zvládá všechno - kopat, vyrobit super bourák i uvařit kafe.