Černé zrcadlo - Série 6 (2023) (série)

Asi najbiednejsia séria. Odklonenie od žánru. Miestami mi to prišlo ako akty X alebo vykradacka severskej krimi "girl with dragon tattoo" . E1=3/5, E2=3/5, E3=4,5/5, E4=2/5. E5=? Sklamanie roka.

Přežijí jen milenci (2013)

Strašne by ma zaujímalo odkiaľ má táto trápna dvojhodinová nuda 78%. Asi sa mi sníva. 3,5/10

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Ked vidim hodnotenie 81% od 5854 uzivatelov, tak si predstavujem komediu, kde sa na zaciatku zacnem smiat a neprestavam ani pri zaverecnych titulkoch. Tu som sa zasmial asi 2x. Slabe, slabe a este raz slabe. 5/10

Melancholie (2011)

Pre zaciatok by som chcel poznamenat, ze som velkym fanusikom Larsa von Triera (dogma95) No tento kusok pokladam za nestravitelny. Chcel som vidiet film, nie hadanku. Asi to ale nemalo byt pre bezneho divaka, ale pre ludi, ktori sa v tom chcu vratat, spajat symboly, hladat vyznamy...vidim tam jednu hlavnu liniu - nieco v zmysle, ze aj ked mate vsetky peniaze sveta, aj tak raz zomriete, a veci ktore su v zivote dolezite s peniazmi nic spolocne nemaju...treba zvolnit, nenahanat sa za nimi a byt jednoducho stastny, rozdavat to stastie na vokol. Larsovi sa asi nepacia hodnoty dnesneho sveta. Ani mne sa napacia. Trier je velky provokater a robi si co chce, niekto mu to zerie, niekto nie. Ja obcas. Pri tomto som sa nudil. Nerad by som hodnotil, ale keby ma niekto velmi nutil tak dam 5,5/10 z pohladu obycajneho divaka. Z pohladu hladacov pokladov 10/10 a z pohladu cloveka ktory za najepsi film povazuje rychlo a zbesilo alebo nejaku segalovku 0/10. Aj tak si stale myslim ze film by mal byt pre divaka. (celkom sa mi paci koment od J*A*S*M)

Zbav nás všeho zlého (2006)

tazko hodnotit,..tema jednoznacne 10/10..a spracovanie?...rozmyslam ako sa nieco take da vobec spracovat...je to svinstvo a ludia by si to mali pozriet....uz mi dosli slusne slova, a nadavat tu nebudem...

Mulholland Drive (2001)

waaaau...to co dokazal David Lynch v tomto filme je az neuveritelne, zasadi Vam do hlavy nieco, co polieva, ono to rastie, a rastie...a zrazu nesedi jedna vec, druha, tretia...a nesedi vsetko, ..a existuje len jedina moznost..a Vasa hlava na to pride - postupne...a Vy zistite ze je to brilantne..8,75/10 (som si isty ze vela hlav na to nepride, a budu povazovat tento film za dlhy, divny, nezmyselny, atd...no ono je to uplne inak ;o)...WELL DONE!

Iron Maiden: Flight 666 (2009)

niesom ziadny velky fanda Iron Maiden...pravdupovediac som cely dokument cakal na Fear of The dark, a mozno este dva songy,...ale bolo to spravene fajn...a Pan Bruce Dickinson je proste osobnost, ..co dokaze v 50tke je nieco nenormalne...a ze je pilot som tiez netusil.....davam slusnych 7,5/10 (: dufam ze Sam Dunn bude pokracovat :)

Uvnitř tančím (2004)

tazko sa hladaju tie spravne slova....treba si to proste pozriet, u mna: 10/10