Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Dokumentární

plakát

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Po rozvaze jsem se rozhodl dát filmu 4 hvězdičky, že se k němu ještě vrátím, protože je na první shlédnutí moc komplikovaný, ale prošpikovaný bezvadnými hláškami a scénami, jakými se nemůže chlubit lecjaká komedie. Věřím že při druhé projekci mi vše zapadne dohromady a já se pak budu moci kochat skvělým hereckým výkonem R. Downeyho.

plakát

Špinavý trik (2013)

Na film jsem se strašně těšil, možná až moc a pak mě pomalu začaly nahlodávat recenze. Možná to nebude až taková sláva, říkal jsem si, ale přece mi oblíbení herci nezkazí film s jednou z mých nejoblíbenějších tématik...Ale opak je pravdou... Musím se přiznat, že tohle je můj první film který jsem dokoukal kvůli výkonu herečky, resp. hereček. Kočky Amy a Jennifer filmu zajistily alespoň malý spád a trochu mi to připadalo jako dramatická linka vytržená z Fightera. Bylo jasné jak celý film dopadne, ale oni vás musí potrestat tím, jak dlouho se k finále dostávají. Výsledkem všeho je užvaněné, příliš dlouhé dílo, kam mi tlustý žid Bale a až příliš modrooký B. Cooper vůbec nesedli. 2 Hvězdy dávám za zmíněné herečky a hudbu, která navozovala dojem 50. let v Americe a málem bych zapomněl na "Elvise", nečekal jsem jak se scéna u něj v bytě vybarví a díky ní dávám 3. hvězdu.

Ovládací panel
1 bod