Příběh z Bronxu (1993)

Proč každá gangsterka musí vyprávět příběh pomocí vypravěče z třetí osoby. Nemám to rád, akorát se film snaží udělat větší dojem, než je jeho reálná úloha. Film má diváka vtáhnout do děje a tohle vyprávění (ještě navíc totální blábolení a prázdný věty) mě akorát sere. Korunu tomu nasadí hlavní postava 17ti letej kluk, kterej je přehnaně debilní. Tak nějak jsem nepostřehl žádnou zápletku, což je fajn a baví mě, když jde film proti utvrzenym konceptum, ale celý to stojí jenom na vodě.

Payback: Straight Up (2006)

Žádný zbytečný klišé, rovnou k věci. Tak se mi to líbí.

Rivalové (2013)

S formulema to asi nemá nic moc společnýho, životopisný to taky moc neni až na tu historickou přesnost umístění závodníků, tak co teda? No přece když se udělá film o šukání, tak se na tom nedá nic zkazit. Ani nevim, co se mi na tom líbilo, když tomu dávám 3 hvězdy, možná jsem čekal, že se tam někdo kurevsky rozlomí o strom.

Pretty Woman (1990)

Jo tak na tohle můžu koukat furt dokola a vždycky se rozbrečim :D Film v podstatě o hovně, předvídatelnej a hlavně jenom na efekt. Ale ten efekt ty vole, ten efekt, to je žrádlo.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Sorry jako mě nezajímá žádnej zkurvenej odboj ani nějaká vietnamka, co je vypleskaná z koně a jak zachraňuje černocha na na jeho strašně odvážný misi za záchranu galaxie. Počkat, vlastně to nebylo zas tak hrozný a klidně se na to chci podívat ještě znova :D

Samotáři (2000)

Scénáč docela na vodě, ale postupem času děj chytlavě graduje. Vztahy docela na vodě, ale postupem času chytlavě působí na diváka. Macháček prkno, ale postupem času se z něj stává docela charakter i přes plytkost scénáře. Ty vole to jsou hezký baráky, fakt hezký, to je Dubrovník ne? Trojan válí jako vždycky. Ty vole to jsou hezký baráky, fakt hezký, to je Dubrovník ne? Jak chceš to auto řídit z venku, když volant máš vevnitř?

Westworld (2016) (seriál) odpad!

no to si ze me delate prdel

Rohy (2013) odpad!

to si ze me delate prdel