Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 8 bodů
aKatt
Katt Katka
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Velká Británie
Japonsko
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Ve spárech yakuzy
(2000)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Cesta do fantazie
(2001)
Samuraj
(2003)
Kill Bill
(2003)
Sin City - město hříchu
(2005)
Howlův kráčející hrad
(2004)
Trainspotting
(1996)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Donnie Darko
(2001)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(12)
Kreeki
Kjon
Cloud
michna
trifina
Gorutauro
yuriii
Omnislash
kaza
aa12
Shulinek
SlepiceBetty
Katt___
kattuu.tumblr.com