Maska (1994)

Maska je jako komiks, akorát že zde bylo přidáno i spoustu parodie a toho amerického "debilního" humoru. Jenže ten "debilní" humor v podání Jima Carreyho mě rozesmával tak, že jsem se málem potrhal smíchy. Dokonalý snímek. Jen škoda, že opravdu Oscara nedostal. Určitě by si ho zasloužil.

Vetřelcátor (1989) odpad!

jaká si komolenina vetřelce a terminátora. A dost už bylo hoven..... Snad větší pečovinu jsem neviděl.

Sociální síť (2010)

David Fincher u mě opět zabodoval. Vsadil na dobrou kartu. Protože Facebook je dnes věc, bez které se snad moderní člověk neobejde (a proto ho já sám nemám) a proto je tak velice působivé sledovat jeho vývoj. Jak málo stačí k tomu, aby jste pobláznili celý svět. Je to primitivní a zároveň geniální. Tvůrci Facebooku vydělali miliony dolarů na tom, že lidé jsou tupé ovce a schramstnou vše, co jim moderní svět naservíruje. A v tomto snímku se o tom můžeme přesvědčit. A to vydá za vše. Netřeba dál rozvíjet detaily. Film mě vtáhl do svého děje.

Cat Shit One: The Animated Series (2010)

Tak jak bych začal. Tak za 1. Grafika byla více než výborná. Kam se hrabou jiné filmy podobného typu. Je vidět, že Japonci jsou prostě mistři. Za 2. Nechyběla akce ani napětí. Ve 22 minutách bylo napětí a masakry, což se mě samotnému velice líbilo. A za 3. Ten nápad :-D králíci versus velbloudi :-D je více než výborný. Řezal jsem se jako kráva, když jsem viděl ty velbloudy v podání Arabů:-DJestli bude nějaké pokračování...chci ho hned :-D

The Batman (1943)

No já chcípám :-D Sice snaha se cenní. První hraný Batman. Beru i na vědomí, že je to černobílé. Ale ten Robin :-D Takovej ferda vyskákanej :-D vypadá jako kdyby utekl z dětského domova a po cestě dostal 220 V :-D To je gangster:-D. Ty jejich bitky mě taky dostali na kolena :-D Jak Děti ve školce. Dobrá ptákovina. Ale tenkrát to musel být ale mistrovský kousek:-D

Batman (1992) (seriál)

sice jsem neviděl všechny díly, ale těch pár co jsem zatím shlédl je pár perfektních dílů. A ty vydali za plnou palbu. Až dokoukám zbytek, napíšu více. Zatím jsem potěšen.

Batman (1966)

Tenhle Starší Batman také není zase tak špatný. Ještě za použití těch starých filmových triků, kde Batman jede na svém rychločlunu a hází to sním a za ním je promítáno plátno:-D nebo, kde s Robinem v klidu šplhají po zdi a nai se neunaví. Pořád ve stejné poloze:-D Lehce přikrčeni a nakloněná kamera dává akční efekt:-D Laciné triky, ale na 60 léta dobré. Dnes se tomu směji, ale dříve jsem to do slova žral. No ale konec konců ten film je pro zábavu a mě pobavil.