Vyšehrad - Rovina (2016) (epizoda)

První díl je naprostá bomba, už první hláška Laviho stojí za to: "Já nic neplatil a ta částka taky nesouhlasí". Dále skvělý Prachař v roli Lavického agenta.

Deadpool 2 (2018)

Až na kousek filmu, kdy se hraje na vážnou notu a Deadpool truchlí, jsem se tlemil celý film a nasmál jak už dlouho u filmu ne, takže bezesporu komedie roku a k tomu dost akční a dosti brutální (hlavně úvod, pak už jen sem tam nějaká scéna). Hláška střídá hlášku, šije se do všeho: ať už do vlastní stáje filmů či do konkurence nebo třeba rasismu a je zde přehršel popkulturních odkazů určitě víc něž v jedničce. Čeho je zde pomálu je Deadpoolova komunikace s publikem, které v jedničce bylo více, zde si Deadpool uvědomuje účast ve filmu a sem tam něco prohodí k režii či scénáristovi, jinak nic. Vydařené a zábavné jsou i mezititulkové scény. Za mě skvělý film (takhle má vypadat pokračování), kterému do plnému počtu moc nechybí a já to tentokrát zaokrouhlím nahoru. Jen ten trend týmovek mě trápí (je jich už hodně), z čehož vyplývá, že nebude Deadpool 3, přitom Deadpool a Cable by klidně jeden film úplně v klidu utáhli (jako v komiksech) a vyloženě si to o zpracování říká.

Půjčovna masa - Síla zla (2018) (epizoda)

Není nad virtuální brutální výslech a potom pořádná jatka v jejich reálném světe, tak takhle funguje Vyslanec. Navíc se něco dovídáme o minulosti jednoho pouzdra.

Pásky z Nagana (2018)

Pěkné vzpomínky, takže jedna hvězda za to navíc. Je dobré si to po 20 letech připomenout: zápas ČR - Kanada jsme poslouchali na ZŠ ve třídě přes radio, neboť naši třídní to zajímalo (díky za to). Na finále jsme se dívali v TV doma, kdy jsme kromě mamky vstávali všichni, abychom to viděli. Opakovat se to už nebude, prostě první zlato na OH v hokeji s účastí hráčů z NHL. Ano, jak říkal Záruba přesně vím, kde jsem tehdy byl. Mohlo by se vytknout, že se sleduje jen česká linka, ale tak to režisér Hudeček nejspíš chtěl.

Sám doma (1990)

Vánoční klasika a vzpomínka na dětství :-).

Kreator - Civilization Collapse (2012) (hudební videoklip)

Klip nic moc, ale tato vypalovačka je super, zařadila se mezi koncertní stálice - hrají ji i na aktuálním turné a k albu Gods of Violence (vydáno 2017).

Star Wars XXX: A Porn Parody (2012)

Jedná se o předělávku Epizody IV, kdy jsou zde všechny zásadní scény. Tuto verzi lze doporučit i těm, kteří původní SW neviděli, pokud nejsou puritáni :-), přijdou jen o parodující scény, které jsou k pousmání a potěší fanoušky. Mimochodem autoři jsou SW fans. Porno scény obsahující klasické schéma, 1. porno scéna je ještě reálná, zbytek je standardní porno výkon. Máme zde SPOILER: prstění, orál, soulož v různých polohách, anál, lesby, čtyřku na veřejnosti, trojku a pokud vezmeme v úvahu rodinné vazby z původních Star Wars, tak i incest KONEC SPOILERU. Je zde dost děje, stopáž teda není přepálená, aby film nudil. Takže z tohoto ohledu nejlepší porno, které jsem viděl.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Zprvu jsem se celkem nudil, i když mě zajímalo, co bude dál. Po hodině a něco to přijde (poznáte to :-)) a pak už to jede, a na konci filmu poznamenám jako můj kolega: "Nejlepší film letošního roku!" Je zde dost věcí podobných z dřívějších epizod, které fungovaly jako obdoba Ewoků, Jediský a Sithský mistr (aktuálně neplatí jen o Sithech že "jen dva vždy jsou"), První řád = Impérium (jen se jinak jmenuje), Skywalkerův rod má v sobě temnotu i světlo, robot(i) - BB-8 prostě válí, nabídka spojenectví; a dále pár nových věcí: jako komunikace dvou proti sobě postavených postav, Rey je přirozený talent, vtipné scény a stírací hlášky, které dříve nebývaly a nejsou na škodu, a nějaký ten nečekaný zvrat. Notně si říkám, co bude v deváté epizodě, ale snad to scénáristé dále dobře napíší. S Carrie Fisher jsme se rozloučili - je na ní vidět, že byla nemocná a je v závěru i "věnování". S hláškou mířenou na Kylea: "Ty nejsi nový Vader," nezbývá než souhlasit, stejně tak Rey nebude Luke či Yoda, ale tahle nejnovější trilogie mě baví. Parádní zakončení filmového roku 2017.