Gauneři (1992)

Vynikající snímek. Inspirativní a hlavně skvělá podívaná za pár tisíc. Mazec. Tarantino ukázal, že peníze nejsou všechno, když člověk ví, co chce. Doporučuji začínajícím režisérům a scénáristům.

eXistenZ (1999)

Ostrej filmek. Dost zajímavých nápadů připomínajících mi Matrix, abych pravdu řekl. Ne... jinak. Matrix mi připomíná eXistenZ, protože eXistenZ je starší. Ostrá byla zbraň z kostí a hlavně perfektní konec.

Vetřelec vs. Lovec (2007) odpad!

Kriste vole, to byl shit. Pořád jsem si říkal: "Jsem zvědavej, jak bude vypadat lovec bez masky. Ten obrázek tady je good." H..vno ! Byl to člověk ! Proč ten hezkej obrázek ? Nemám rád lež. Odpad. Jinak to nejde...

RoboCop (1987)

Vynikající film, který se zaryje do paměti hlavně dvěma scénami: Tou, kdy je Murphy rozstřílený a potom tou památnou scénou s kyselinou. Vynikající záležitost ze staré školy.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Postavené na pravidlech, i když se tváří že ne. Reklama na americkou bezchybnost by se z toho dala škrábat stejně jako všechny samolepky s nápisem Křesťanství. Přesto jsou Simpsonovi zábavní. Ovšem někdo jako já je musí brát často s větším nadhledem než Griffinovi. 60%. Možná by zasloužili míň za časté opakování...

Griffinovi (1999) (seriál)

Seriál, který se nebojí ničeho, pravidla pro něj neexistujou a nemá ani ta omezení, která jsou u Simpsonových. Griffinovi. To je něco, co je nehorázné, ujeteé, skvělé a hlavně bez hranic. Totálně. Za to všechno the only 100%.

Zmije - Série 2 (1996) (série)

Akčnější pokračování původní série. Změnami prošla i transformace Zmije a i když dnes již tyto efekty působí občas úsměvně, je to pro někoho jako jsem já, klasika. Neznám akční seriál, na který bych se podíval radši. Chybek ubylo a akce přibylo, což je jedině dobře. Tím kvalita stoupla a já dávám 100%, protože mě ten seriál dodnes stoprocentně baví a rád se na něj dívám.

Zmije - Pilot (1994) (epizoda)

Pilotní díl seriálu, který ukazuje, jakým způsobem se díly budou odehrávat, aneb: Vše začíná. Pro mně lepší než Knight Rider. Tohle autíčku jsem si oblíbil víc. Sice je seriál dost stavěný na dnes už otřepaném enginu hodných a zlých, ale který seriál v té době takový nebyl. Viper alespoň pojal nový způsob a to se cení.

Stroj času (2002)

Výborné zfilmování knižní předlohy. Dokonce bych řekl že jedno z nejlepších. Guy Pearce byl vynikající a všichni ostatní také. Nemůžu jinak než 100%.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Hlášku "Ave já." jsem používal už před tím, než jsem viděl tenhle film. Pár dobrých věcí tam bylo (Schumacher, Idefix a tak) ale nebylo toho moc. 40% - dvě hvězdy. Víc ani ň.