Učitel (2016) (seriál)

Učitel polštiny pátrá po vrazích své tajné dcery v kulisách maloměsta. které ovládají místní mafiáni a zkorumpovaný šéf policie. Vsadím se, že tvůrci viděli Twin P. Nechybí místní Jednooký Jack, drogy mezi středoškoláky, učitel teda samozřejmě není agent Cooper, ale jistým charismatem vládne. Plus ekologická zápletka a absence mysteriózního pozadí. Vyústění příběhu není nijak dramatické, víc než vypátrání vraha mě bavilo budování atmosféry.

Vládci chaosu (2018)

Kdo to poslouchá a pamatuje si tu dobu, musí ocenit věrohodnost zpracování. Obsazení typově přesné, Euronymus vychází jako poměrně sympatickej týpek. Varg jako totální magor, což souhlasí i ve skutečnosti. Věc, který se aktivně zúčastnilo pár lidí, se pak nafoukla do obrovských rozměrů. EMPEROR ovšem zůstali. HAIL SATAN !

Králíček Jojo (2019)

Prvních 10 minut sranda, pak se to zvrhlo v jakousi výukovou verzi o humanitě.

Favoritka (2018)

Místy zábavné, hlavně ovšem opulentní výtvarná záležitost.

Rebelka (2012)

Krásný a feministický kousek pro holčičky.

To Kapitola 2 (2019)

Oproti prvnímu dílu dlouhé a zbytečně spektakulární.

Marie Terezie - Série 1 (2017) (série)

Nejsem si jistá, zda historie jde popularizovat tímhle červenou knihovnu připomínajícím způsobem.

Bokovka (2004)

Sonda do myšlení mužů středního věku.

Parazit (2019)

Sociální drama nebo komedie ? Kritika maloměšťáků nebo oslava chudého chytrého člověka ? Jako klasický asijský kus to naštěstí mixuje všemi styly.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Protipól Prázdnin v Římě. A ten kocour byl chudák určitě celou dobu hladovej.