Příběh žraloka (2004)

Můj nejoblíbenější animák. Je fajn slyšet De Nira jako mafiánského žraloka, neboť si tím slavný Italoameričan dělá srandu sám ze sebe. Fajn je i Will Smith a ksicht jeho postavy, Oskara, je úplně stejný jak ten jeho. A hlavně, na animák má Příběh žraloka hlášky, srozumitelný děj a ucházející délku. Prostě animovaná klasika. 5*

Rammstein: Keine Lust (2005) (hudební videoklip)

Další nechutná nálož od Rammsteinů. Sraz po letech, kila navíc, nějaký ten infarkt či krásné lesbické asistentky. To vše nám toto zvráceně krásné dílko přináší. 5*. P.S. Taky občas mám Keine Lust.

Kmotr III (1990)

Skvělé finále nejlepší mafiánské série. Al Pacino podává ve filmu svůj životní výkon, Andy Garcia mu perfektně sekunduje a nápad přesunout děj zpět na italskou půdu je prostě geniální. Ve filmu se mi nelíbila jen Sofia Coppola, která podle mě dostala roli Mary Corleone jen z protekce. A v neposlední řadě mne vždy dojme a vyděsí konec filmu, kde se Michael vypovídá ze svých hříchů. Dřív jsem tento film neuměl docenit, nyní však dávám 5*.

Kmotr II (1974)

Sequel, který překonal originál. Robert De Niro nahradil Branda a v roli mladého Vita Corleoneho podal asi nejlepší výkon své kariéry. Skvěle jej doplňují Al Pacino jako Don Michael a Robert Duvall alias Tom Hagen. Prolínání dvou časových linek je perfektní a přehledné a nehrozí, že by se divák ve filmu ztratil. Navíc konec filmu vyvolává ještě větší emoce, než závěr jedničky. Jasných 5*.

Malý Herkules (2009) odpad!

"Přišel jsem ti říct, že sídlem bohů je Babylon." To je fajn Marduku, ješte se potkej se Sókratem a tím ohyzdným ukrajinským chlapečkem. Zvracím, pokaždé si na tento "film" vzpomenu. Brrr. Odpad!

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Nečekaně jsem se bavil. MacFarlane je sympaťák, Neeson hraje padoucha skvěle a Charlize Theron...ta je prostě krásná. Nejvíce na filmu se mi však líbila camea Ryana Reynoldse, Christophera Lloyda, Ewana McGregora a Jamieho Foxxe. Vtipu bylo dost, akce taky, zkrátka jednoduchá oddechovka. 5*

Wilsonov (2015)

To snad ne! Jak může někdo tento snímek označit za poloremake kultu Adéla ještě nevečeřela. Vždyť je to xenofobní zvratek, který nepobral téměř žádnou vtipnost. Jedinými světlými momenty byly scény s Čtvrtníčkem a nějaké Krausovy seky. Jinak obrovská bída. 1*. P.S. Doufám, že tímhle si Epstein sáhl na samé dno a teď se vrátí zpět k dobrým scénářům.

Trojská válka (1961)

Zajímavý nápad zobrazit Parida jako největšího padoucha z celé války je zde doveden k dokonalosti. Téměř vše sedí, Homér (pokud žil) se nemusí v Elýsiu stydět za toto zfilmování svého eposu. Steve Reeves jako Aineias je ve filmu představen jako Herkules no. 2, což mi vyhovuje. Kdyby film neměl lacinné kulisy tak dám plný počet. Takhle jsou to jen lepší 4*.

Vlastní góly, minely a perličky (2006) (TV film)

Největší faily v historii Premier League si nejde neužít. Frank Sinclair, dávající si vlastňáky, Peter Schmeichel, jenž občas chybí v bráně, či vynikajicí výkon Craiga Forresta proti Manchesteru United, nikdy neomrzí. Jasných 5*.

Olymp - Zkáza Bohů (2015) (seriál) odpad!

Do prdele, tohle je nejhorší zpracování mýtů, co jsem kdy viděl. Zlatej Herkules: Zrození legendy. Odpad. Tfuj.