Domácí lékař aneb nic není jen tak... (2006) (pořad)

"Ahoj Marie!" Těmito slovy začínal i končil velmi poučný kurz první pomoci, který jsem s oblibou sledoval. Byl krátký, poradil a jeho moderátor byl sympaťák. Takže za 4*

Všiváci (2014)

Nechápu, proč Vetchý, Hádek a Voříšková musí hrát v každém druhém filmu. Nechápu, že se tomu Janžurka propůjčila. Nechápu, že měl takovýhle film rozpočet na natáčení v Afghánistánu. Já ten film prostě celý nechápu. 1* za skvělý výkon Jirky Mádla.

Hlas pro římského krále (2016) (TV film)

Bobulová dvojice opět v akci. Kdo jiný by měl hrát hlavní role v českém filmu, než Hádek a Voříšková? Brrr. Jediným plusem budiž Norbert Lichý, ten zahraje úplně vše. Jinak dosti silný podprůměr, navíc natočený podle publikací pavědce Vlastimila Vondrušky. Z toho mi vychází pouhá 1*.

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad) odpad!

Po tom, co jsem viděl Krause jak przní Lindemanna, měním hodnocení na odpad, neboť tohle opravdu ne. Brrr

Hagen Baden - Průša (1992) (hudební videoklip)

Fanánek a Orlík Matásek hrají a zpívají stupidní píseň se stupidním textem, u jejíhož videoklipu se však člověk zasměje. 4*

Hercules a Amazonky (1994) (TV film)

Herkules tentokrát bojuje s válečnickými Amazonkami, v jejichž řadách je i Lucy Lawless (nikoliv však jako Xena). Není to nejhorší, je tam Anthony Quinn, ale stejně nejde jít s hodnocením výš než na 3*. A ani ty nejsou právě nejstabilnější.

Nelítostný souboj (1995)

Setkání dvou legend v jednom filmu dopadlo fantasticky. Al i Robert podávají neuvěřitelné výkony a celý film je koncertem jejich hereckého umu. 5*

PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Milan Šteindler. Dříve byl Víťou Jakoubkem či Egonem. Doby se ale změnily. Dnes je tento bývalý spoluautor České sody trapnou komerční figurkou, jež se propůjčí každé hovadině. A ulítlost jménem Pan Máma to dokazuje. Šteindler se stal tím, čemu se dříve sám vysmíval. Nelze hodnotit jinak, než odpadem.

Batman navždy (1995)

Po Burtonových veledílech přišel úpadek. Pan Schummacher totiž nenavázal na předchozí dokonalou temnotu jménem Batman se vrací a místo toho rozpoutal neonové šílenství. Tolik světélek se k Batmanovi nehodí. Byť tedy Wayna skvěle hraje Val Kilmer, jehož doplňují rovněž perfektní Jim Carrey a Nicole Kidman, je tento batmanovský snímek průměrný. 3*

Hannibal - Zrození (2007) odpad!

Hannibal Lecter. Zrůda, kterou nezahraje jen tak někdo. Zatím se to povedlo jen dvěma mužům - Anthony Hopkinsovi a Madsi Mikkelsenovi. Z toho logicky vyplývá, že snímek o Lecterovi, v němž jej neztvárňuje ani jeden ze zmíněných herců, stojí za nic. Ulliel je strašlivě špatný. Zrození je velmi divným filmem a nezachrání jej ani Marek Vašut. Odpad.