• Pohádka

Sicario 2: Soldado (2018)

Sicario si svého diváka určitě najde, ale u mě šlápnul vedle. Má totiž pěkný vizuál i napětí, ale tím jeho přednosti rychle končí. Mě např. totálně odboural, když Benico Del Toro strčil holčině do boty ten čip. To byl jediný, kdo nepochopil, že dostal od Brolina varování? Anebo bylo jenom potřeba nějak ospravedlnit ten konec?

Dědictví (2014) (seriál)

Ambivalentní charaktery, všichni mají svoje silná i slabá místa, první série výtečná, potom už to šlo pomalu dolů. I tak mě ale příběhy netradiční rodinky udržely u obrazovky až k poslednímu dílu 3. série a na jejich rozuzlení, ač bylo až příliš smířlivé, jsem byla opravdu zvědavá. Někde mezi 3 až 4 hvězdami.

V síti (2020)

Co se týče kvality zpracování nebo snad dokonce uměleckého přínosu, je tenhle dokument hluboko pod průměrem, jeho přednost je úplně někde jinde, otevřel Pandořinu skříňku a možná některým rodičům otevřel oči, co a koho může potkat jejich malá sladká holčička na internetu. Proto je dobře, že vznikl a nějakou tu hvězdu si zaslouží.

Znovu 17 (2009)

Sladký a milý to je. :-) Ale v podstatě bez nápadu,

Nepoučitelní (2013)

Nevýrazné a nepříliš originální. Snad se do příště poučí aspoň scénárista a režisér v jedné osobě. :-)

Popelka v teniskách (2016) odpad!

Nejhorší Popelka v moderním teenegerském kabátku, kterou jsem viděla. Toporná, nevtipná, uši tahající, vlastní oči nevěří, že ještě dobře vidí. :-(

Nechte je všechny mluvit (2020)

Dostaly příležitost mluvit, ale i když toho napovídaly spoustu, stejně spolu nemluvily. Film, který tak nějak plyne, ale chybí mu vrchol, katarze..., a tak skončí, jak začal, pro mě jako pro diváka tedy tak nějak nevzrušivě.

Jak sbalit milionáře (2019)

Jak sbalit milionáře se vás snaží přesvědčit, že všichni muži s pohádkovým kontem čekají jako přezrálé hrušky na nějakou tu zlatokopku z Nemanic, jen aby jí mohli nabídnout zásnubní prstýnek. Ani ten sex k tomu nemusí proběhnout, prstýnky se rozdávají už na druhé schůzce. :-) Naše hrdinka ale samozřejmě není zlatokopka, jenom s ní cloumají hormony, jinak ale ví, co chce. Co dodat? Romantické to fakt není, následováníhodné už vůbec, Ztracený čas.

Nadějná mladá žena (2020)

Nadějná mladá žena je opravdu nadějná, nicméně konec je tak beznadějně odfláklý a předvídatelný, až se naděje rozplynou do lepšího průměru. 70%

Nepříčetná (2018)

Tady byl nepříčetný především scénárista.