• Pohádka

Kravaťáci - Série 6 (2016) (série)

Šestá série si odskočila do světa telenovely a Mikovi navzdory jeho charakteru nakonec ruplo v kouli. Zatím nejslabší ročník.

Jerry Maguire (1996)

Americký sen, trošku šedivý, trošku nudný a trošku hloupý. Na komedii moc uřvané, na romantiku to moc nejiskří a drama to vidělo leda z rychlíku. Herci dobří, natočeno profi, ale chybí tu nějaký relevantní důvod, proč si film pustit a sledovat ho.

Vánoční příběh (2022)

Recyklace asi tak 20. filmů, které s tématem několika osudů spletených do jednoho okamžiku přišly o několik let dříve. Sladší než Láska nebeská a drsnější než Amores Perros. Příležitost pro úpně všechny české herce a koho neangažovali, jako by nebyl. No a já jako divák? Ono je to natočené vlastně dobře, všechno do sebe zapadá, i ta závěrečná sladkost okoukaná z teenegarských filmů. Jen je to prostě naprosto hloupý a ZBYTEČNÝ FILM.

Irské štěstí (2021) (TV film)

Krásné scenerie a film o lásce, která je tak romantická, až působí jako projekt. :-)

Černé zrcadlo - Beyond the Sea (2023) (epizoda)

V roce 1969 jsem se narodila a jsem si zcela jistá, že neexistovala ani dokonale zvládnutá umělá těla ani možnost přenosu vědomí, a to dokonce ani z kuchyně do obýváku, natož do vesmíru. Tohle zrcadlo se mi prostě nelíbilo a dávalo nastavit svou tvář leda tak slaboduchému scénáři, kdy US posílá do vesmíru astronauty bez nějakého psychologického profilu apod. Zvolení roku 1969 je také nepochopitelné, důvodem může být jen vzpomínka na Mansonovu Rodinu. Ta má ale svůj příběh.

Kukačky - Série 2 (2023) (série)

Kukačky najely směr Hollwood a do cíle dojely bez karambolů. Děj, který by šel shrnout bez problémů do dvou, třech dílů bohuřel roztahaný do 13. Nemůže říct, natočeno vlastně dobře, ale nebylo to už o ničem.

Crazy Joe (2013)

3P = pěkně pitomý příběh

Tajemství staré bambitky 2 (2022)

Uplně nechápu, kde se vzalo image "úspěšné pohádky" u jedničky. Jednička celkem ušla a dvojka se od ní v ničem nelišila. Úplně se mi chtělo plakat ze spojení mimořádně hloupého nesamostatného krále a rázné akční královny, což je taková degradace tatínků v dětských očích, že to nemá obdoby. Stejně jako to, jak se rádci dostali hned znovu na královský dvůr. Ani trochu té lstivosti nemuseli projevit. 50%