50/50 (2011)

Čekal jsem mnohem více komedii a mnohem méně drama. Jako drama se špetkou černého humoru ale funguje 50/50 výborně. Gordon-Levitt v hlavní roli exceluje a pokud se silným příběhem necháte dojmout, určitě se vám bude snímek líbit. Mě trochu film zklamal v humorné stránce, ale opravdu jen trochu, protože to dorovnává právě příběhem a herci. Za mě silné 4 hvězdičky.

Zpověď královny střední školy (2004)

Pubertální filmek na nedělní odpoledne, který ovšem i přes nízké hodnocení tak špatný není. Dějově docela fajn poskládané a na dvojici Lohan - Fox se rozhodně koukat dá. 50%

Re-Play (2009) (pořad)

Herní průmysl je pro mě kapitola sama pro sebe, takže jsme Re-play na obrazovkách Primy uvítal s nadšením. Sledoval jsem ho už dřív při internetovém vysílání a moc se líbil. Musím říct, že mám tento pořad radši než konkurenční Game Page. Recenze jsou výstižné, dlouhé tak akorát, moderátoři příjemní a celková skladba pořadu se povedla. Uvidíme, co přinesou další roky, ale nyní jsem určitě spokojený.

Bite Me (2010) (seriál)

Jeden z nejlepších krátkých seriálů. Jedním slovem NÁŘEZ! :-)

Tahle země není pro starý (2007)

Tohle hodnocení mě docela i mrzí. Od začátku našlapané a strhující. Jenže konec nijaký - prostě to skončí. Ano, něco do sebe to má, ale čekal jsem určitě víc. Na oscarový snímek docela zklamání. 3-4 hvězdičky.

Panic je nanic (2006) odpad!

Trapné! Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl. Příšerné herecké obsazení, příběh i režie. Jednou stačilo!

Melancholie (2011)

Nerad kritizuji filmy s hodnocením 70% a výše, ale tentokrát bohužel musím. Na Melancholii jsem se moc těšil a nakonec jsem zklamaný. Ano, byl to asi nejpůsobivější zánik světa, ale to je asi tak celé. Všechno ostatní v tomto filmu mně tak trochu vadilo. Dvě hvězdičky za posledních 20 minut, které byly skutečně dost dobré. 60%

Monstrum (2008)

Opravdu moc netradičně natočené. Avšak natočené tak, že jsem po celou dobu celý snímek doslova hltal. A to vůbec nejsem příznivcem ruční kamery ve filmu. V adrenalinový zážitek, jak jej autoři popisují, jsem moc nevěřil, ale světe div se, opravdu tam byl. SPOILER - a to včetně pro mě docela šokujícího závěru. 90%

Karosta - život po Sovětech (2008) (TV film)

Dost deprimující. Bydlet bych tam nechtěl. Stačil mi tento poměrně dost povedený dokument. 70%