Ošetřovatel (2011)

Chílemi působivá komedie plná vtipných a originálních hlášek. Zvířátka jsou pěkně udělaná a ze začátku celkem srandovní. Ale pak začnou scény jako je třeba svatba nebo jízda na tříkolce a to si člověk řekne: "Vážně?? Bylo tohle nutný??" A rázem se film propadá a propadá až jste na konci (který je mimochodem od začátku jasný) a připadá Vám že tvůrci jsou zoufalci bez mozku. Kevin James ze sebe udělal naprostýho kreténa a to, že poslochá zvířata v tom, jak má sbalit holku (hoď po ní hovno, zaujmi útočnou pozici) je naprosto debilní a tím film ztrácí veškeré kvality (spíš ani nikdy žádné neměl).

Zodiac (2007)

Naprosto precizní zfilmování tohoto hrůzného příběhu. Hlavní herci jsou jedni z mých nejoblíbenějších a jejich výkony (obzvlášť Jake) jsou bezchybné a zapálené. Jediné co bych filmu vytkl je možná moc dlouhá stopáž a neustálé a strášné skoky v čase s nevýrazným upozorněním diváka o kolik let se film posunul. Jinak je film chvílemi trošku míň zábavný, ale tak už to bývá když je podle skutečnosti.

Šéfové na zabití (2011)

Ano ano ano, perfektní komedie plná nadčasových hlášek, Charlie Day má naprosto unikátní hlas, který mě opravdu bavil. Naše trojice šéfů je podle očekávání dokonalá a samozřejmě kraluje Kevin Spacey aka PSYCHO. Colin Farrel už nemohl být víc odporný a celý děj filmu a vyvrcholení je až překvapivě působivé, neuvěřitelně zábavné a plně funkční. Jediné co mě chvílemi napadalo byla podobnost třech hlavních postav s filmem Pařba ve Vegas.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Po dlouhé době komedie na vysoké úrovni, brilantní Ryan Gosling mi trošku připomíná Barneyho z HIMYM, ale na ještě vyšší úrovni. Ze začátku velice zábavné a v druhé polovině jak už to tak bývá film lehce zvážní, ale i tak mě moc bavil a nepostrádal spousty humorných hlášek a s velice příjemným hereckým obsazením..

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad) odpad!

Ne, ne, ne, ne, tohle je prostě ubohost na kterou se nedá koukat, nemluvě o debilním marešovi, který si myslí jak není strašně vtipný a úžasný a krásný a bohatý a všechno. Je mi z toho na blití...

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

Ubohost, která si ani nezaslouží komentář. Odporná masová výroba hvězd, které vyhasnou dřív, než vůbec něco dokážou. Smutný příběh.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Simona Pegga mám moc rád, a díky tomu jsem se na Paula dost těšil. I když tady Simon Pegg není moc důležitý. Zastíní ho anglicky mluvící mimozemšťan s prořízlou pusou, kterému moc chutnají ptáci. Zajímavá komedie, která jistě pobaví každého.

Kamarád taky rád (2011)

Ze začátku opravdu příjemná komedie plná dost vtipných scén a hlášek. Obě dvě hlavní postavy předvádějí velice solidní herecké výkony a jejich role jim celkem sedí. Woody Harrelson v roli Tommyho opravdu září a v každé scéně kde je, jsem se smál jako prase. V druhé půli se film změní z obyčejné komedie na dramatickou komedie a chvílemi je opravdu smutný. Na konci už je jen klasické romantické klišé. Shrnuto, Velice přijemná komedie s vážnými prvky a příjemným hereckým obsazením.

Sedm (1995)

Nejlepší thriller co jsem kdy viděl. Režijně a scenáristicky dokonalé. Brad Pitt a Morgan Freeman odvádějí strhující herecké výkony a Kevinu Spaceymu ta role sedla jako ušitá. Na konci filmu jsem byl víc nervózní než Morgan a Brad dohromady. Mistrovské dílo.

Moon (2009)

Deprese, težká deprese ze samoty po odporně dlouhou dobu 3let. Pak velká radost z brzkého návratu domů a ve finále zjištění děsivé pravdy....Velice povedené psycho sci-fi...