• Pohádka

Bratři Bluesovi (1980)

Škoda te zaverecne sceny. Jako super vtip, ale vrtulniky, stovky aut a us army v plne zbroji, to nemuselo byt. Stacil by naznak. Jinak ale vyborna komedie s hvezdnym obsazenim. ( v jakem jinem filmu spatrite tolik jazzovych legend najednou?) Ach ta hudba je proste bozi a suchy humor dvou man in black of 80´s k tomu. Ja jsem spokojena.

Marie Antoinetta (2006)

Krásné kostýmy, ale ta hudba byla zoufale nevkusná...... Taneční bál a k tomu synťák a hudba jako z 80. let? Projížďka kočárem a k tomu falešně zpívající chanson za doprovodu elektrické kytary, ble ble ble.... A děj byl poněkud fádní, dostala jsem z toho chuť na čokošku a šampáňo.

Red (2010)

Já se prostě bavila. Malkovich byl nejvíc!... Ty fóry byly boží. Jedna hláška vedle druhý, co víc si přát.

V zajetí démonů (2013)

Kombinace Panenky Chuckie, Paranormal activity, Ptáků a Constantina... Nemám ráda horory, protože si pak večer nemůžu dojít ani na záchod :D A upřímně, tohle fungovalo. Líbila se mi ta nadsázka, kdy tam vymítači zjistí, že kolem domu umřelo asi tak stopadesát lidí, že čarodějnice se vyznala satanovi, zabila svý dítě a pak se oběsila.... To se holt pak nemůže člověk divit, že tam straší... Jelikož tomu nerozumím a nedokážu posuzovat objektivně, jak moc dobrý to bylo, budu vycházet ze svýho pocitu a ten byl fakt děsivej, což asi byl účel. Jo - EdaS - dnešní mládež se holt posere z každýho bububu....

Život pod vodou (2004)

Mám ráda Billa Murraye, Cate Blanchett a Angelicu Huston - proto ne dvě, ale tři hvězdy. Občas je film i velice vtipný, ale jinak je to totálně padlý na hlavu a zkrátka to není můj šálek čaje. Chápu, že se to někomu líbí, hudba je třeba fakt povedená a některé vtipy rozesmějou (Ind co se jmenuje Bigram, delfíni albíni, doprovolníci, co nedostanou zápočet nebo lesba, co taky může otěhotnět) , ale u jiných jen kroutíte hlavou a říkáte si, whaaaat??? Rozhodně na to musí mít člověk náladu a otevřenou hlavu. Shrnula bych to celé do tří písmen: WTF?

Kravaťáci (2011) (seriál)

Tak tohle mě vůbec nechytlo..... Je to snobský a hrozně nereálný. Takový to americký krédo - chceš bejt úspěšnej, vydělej si prachy... chytrej můžeš bejt i bez vzdělání... a tak podobně. No prostě nic moc. Nechápu, co na tom všichni vidí.

Můj soused Totoro (1988)

Tak po Spirited away a princezně Mononoke je tohle teda slabej odvar. Děj nemá pořádně zápletku a japonská děvčata jsou ukřičená tak moc, že už v půlce filmu jsem sama křičela DOOOST! A ta malá holčička je prostě jen paličatej fracek. Kdybych jí jako její ségra našla, asi bych jí dala pár facek.... Totoro je super roztomilá bytost. Něco mezi zajícem, sovou, jezevcem a medvídkem mývalem, ale kochat se skoro dvě hodiny jen pohledem na tohohle plyšáka mi prostě nestačí.

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Ačkoliv je to nechutný showbussiness a cca 75% účastníků jsou jen podprůměrní zpěváci bez špetky talentu..... nejhorší je na tom to, co z toho dělají porotci - lidé s popularitou TV novy a Blesku. Morální a etická hodnota je zkrátka nulová. A to hysterčení, křepčení a rádoby odborné kecy bych nejradši nikdy neviděla. Ach jo.... tomuhle se říká kultura národa? Kam to spějeme. Lidi, pusťte si radši Pražský jaro!!! Zajděte na PKF nebo do opery a nečumte na takový s***čky!

Jaké vlasy má Zlatovláska (1992) (TV film)

Až na ten konec to je fakt hodně vtipný. Postránecký přehrával úplně všechny.

Vápenička (1995) (TV film)

Hvězdička za písničku Má panenko za doprovodu hoboje. Druhá za Oldřicha Vlacha... :)