Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Nevím nevím... Bylo tomu tak u Simpsonů i u South Parku, zkrátka těmhle animovaným sitcomům sluší kratší provedení - možná májí pak vyšší koncentraci smyslu pro humor.

RRRrrrr !!! (2004)

Tímhle Francouzi šijou ostudy kabát pro svůj smysl pro humor.

Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad)

Že je to nepřestalo bavit... myslím tvůrce, protože diváky to bavit přestalo už hoooodně dávno.

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad)

Na poprvý bylo SuperStar příjemnou, zajímavou a novou podívanou. Ale všeho s mírou, viďte...

The James Dean Story (1957)

Když se chcete dovědět víc o Deanovi, určitě je to super věc. Vzhledem k tomu, že spíš než dokument, je Almanovo The James Dean Story pohádkou, plnou až směšně znějicích frází, "dojemných" výroků a přespříliš romantických výjevů, asi není na místě, brát si to víc k srdci.

Sladká vůně úspěchu (1957)

Dost otřískaný téma a pro mě bohužel podaný dost nezáživnou formou. Curtis byl sice úžasný, ale zbytek filmu... Bohužel se dá charakterizovat třemi slovy : předvidatelné, nezáživné, nezajímavé.

Účastníci zájezdu (2006)

Jeden z důvodů, proč nemít ráda Viewegha :-D. Ne, vážně, nic proti němu, ale tenhle příbh je fakt divnej. Není to komedie... a ani nevím co jinýho by to mělo být. Jako film jsou ale Účastníci poměrně zdařilí, líbila se mi zvlášť Anička Polívková, ta už v tom umí chodit.

Gigant (1956)

Tak rozvleklé a nudné, že je na to škoda slov... První část filmu ušla, ale potom.... Film proměnil v nekonečnou ságu, a pokračoval sporem mezi Hudsonem a Deanem, který neměl naprosto žádný logický vysvětlení... Potom můžu hodnotit Gianta jako jednu zatraceně dlouhou noční můru. Předvidatelné, okázalé a nudné, až hanba, tohle nezachránil ani můj oblíbený James Dean.