Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Thriller

Oblíbené filmy (10)

Rocky Horror Picture Show (1975)

Povinnost pro všechny fanoušky Susan Sarandon. Její poznámka: "Yes - it's raining" je kouzelně nezapomenutelná, stejně jako svlíkací scéna s Rockym... :-) Směs chytlavých songů, transvestitů, vtipných, i trefně jízlivých hlášek je dokonale nakombinovanou směsí parodie na béčka, komedie, horroru, muzikálu i sci-fi. Plný počet i za to, že jsem tento film prožil v kině v Berlíně i Hamburku, se všemi šílenci s převleky. Můj favorit, můj N E J kulťák... Frank: Enchanté. Well! How nice. And what charming underclothes you both have. But here. Put these on. They'll make you feel less... vulnerable. It's not often we receive visitors here, let alone offer them... hospitality. Brad: Hospitality!? All we wanted to do was to use your telephone, Goddammit, a reasonable request, which you've chosen to ignore! Janet: Brad, don't be ungrateful. Brad: Ungrateful! Frank: How forceful you are, Brad. Such a perfect specimen of manhood. So... dominant. You must be awfully proud of him, Janet. Janet: Well, yes I am. Frank: Do you have any tattoos, Brad? Brad: Certainly not! Frank: Oh, well. How 'bout you? ...a navíc 5. 8. 2011 Rocky horror show rockový cool muzikál v Hamburku. Zážitek na celý život!!!

9 a 1/2 týdne (1986)

I po tolika letech na mě působí jako balzám na duši úžasná hudba a zasněné, plaché pohledy Kim Basinger - "Bruce, my Bruce?!" Plný počet už jen za to...

Nedotknutelní (2011)

Vzhledem k tomu, jaké filmy a jak se dnes točí, působí tento snímek tak trochu jako z jiného světa. Jsem unešený! Už hodně dlouho jsem se u filmu tak upřímně nezasmál a zároveň nedojal. Upřímné, čisté, geniální dílko. Kdy se podívám znovu? Hned nebo za chvíli?!

Reklama

Reklama