Bedhead (1991)

Parádní šílenost, kvůli tomu ho miluju.

Město duchů (2008)

Představa, že když hlavní roli hraje můj oblíbený komik Ricky Gervais, tak by to mohla být zábavná komedie, byla evidentně velice naivní a mylná. Žvásty, nuda, klišé, ale vtipná písnička na začátku - spojení ducha a I´m looking through you mě pobavilo...jen škoda, že to byla jen ta jediná zábavná věc z celýho filmu...

Peříčko (1997) (pořad)

Lákavost zakázanýho ovoce, nezajímavý reportáže a vesměs podivní hosté. No, ale když je vám kolem 11 - 13 a začíná vás zajímat sex, jste schopný vydržet vzhůru i kvůli seběvětší pičovině.

Roming (2007)

Rádoby vtipně podané stereotypy o romském etniku, na mě to ale moc nezapůsobilo. Neříkám, že tu nejsou zábavné scény, několik povedených vtípků tu je, ale celkově žádná bomba. A závěr podivnej, holka mu odřekne Slapy, tak skočí po nejbližší špičatolalůčkatý?! Ale hudba krásná.

Blafuj jako Beckham (2002)

Trocha té indicko-britské odlišnosti v přívalu amerických nicmoc komedií vážně bodla! Není to sice žádný trhák, ale já se vcelku dobře bavila, hlavní představitelé do rolí příjemně sedli a k tomu lehký humor - příjemné osvěžení. Akorát tu lovestory bych vypustila.

Pekelná kuchyně (2005) (pořad)

Hloupý pořad s hloupými lidmi. Zlatá prima se svým Ano, šefe. Ti amíci se nedaj poslouchat, kašpaři jedni. Gordon je borec, ale tady vypadá jak šašek, umělej a někdy až trapnej.

Rande na jednu noc (2008)

Byla to prostě paráda, herecký obsazení dokonalý, nikdo nerušil, naopak ze všech jsem byla nadšená, nejvíc z Michaela, ten je prostě báječnej. Tohle je tak krásně milý a pravdivý, aniž by tu byly nějaký trapný srdceryvný klišé. Z romantických komedií se mi většinou zvedá kufr, ale tohle má tak osobitý kouzlo, že mě dostalo a já se culila jak slabomyslnec.

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Ač se trochu stydím, tyhle teen komedie mě v určitý náladě hrozně baví, tím spíš když je to navíc volně šejkspírovský. Heath je fajn herec, i když tady mu stačilo se rozmile culit, Julia vtipná rebelka, Josepha beru snad ve všem a Fabio Andrew je pěkně (nechutně) doplnil. Takových mile vtipných teen komedií je poskrovnu.

Paranormal Activity 2 (2010)

Geniální dílo, tolik napětí, děsu a akce! Ani nespočítám, kolikrát jsem se lekla tak, že jsem si musela dát pauzičku na rozdejchání! No, vlastně spočítám, ani jednou...už jednička byla bída, takže jsem od tohohle nečekala žádný hurá, ale taková nuda, taková NUDA, to snad ani není možný...