• Thriller

Jack Strong (2014)

Nektere sceny ale nebyly uplne heroicke, zejmena na spionazni spicku. Myslim tu scenu, jak se tam chtel kolegum dustojnikum mermomoci priznat, přestože ho nikdo nemucil dokonce ani nepodezrival.

Zločiny Velké Prahy - Pekelný stroj (2021) (epizoda)

Místama až komické, zejména ty vojenské manévry a jakoby snaha politicky tu vojenskou složku odstínit. Závěrečná scéna nebyla vůbec zvládnutá, naivně amatérské.

Zločiny Velké Prahy - Dáma v studni (2021) (epizoda)

Mne to na rozjezd přišlo dobré. Herci hráli dobře, dobové vyobrazení zmáknuté slušně, načrtnuté postavy vypadají zajímavě. Co mne zklamalo byl příběh a postup vyšetřování. Ty výslechy byly divné, podváděný manžel řekl jedinou větu, syn tam něco blábolil, hodná Anička tam zničehonic vybuchla...a už vůbec jsem nepochopil ten zbytečný press na čas, jako že bratr zavražděné je poslanec. No, uvidíme v dalších dílech.

Hlava Medúzy - Smrt na zámku (2021) (epizoda)

Lepsi nez 1.dil. Sice je PRIBEH opet poradne deravy, ale koukat se na to dalo. Navic uz si clovek zvykl na cepici a Istenikuv hlas. A nulovy ocekavani taky pomohlo to vytahnout na 2*.

Vládce Paříže (2018)

Dobre zpracovane, ale zase zbytecne násilné. Radsi kdyby tam byl nejaky detektivni pribeh misto prebytku akce.

Hlava Medúzy - Hlava Medúzy (2021) (epizoda)

Podprůměr. Zbytečné násilné a vulgární scény. Příběh plochý, průhledný, nepropracovaný, hloupý. A Isteník je asi předabovanej, takový hlas předtím neměl, mluví tady jako mutující teenager. Jirka Strach s Labyrintem a podobnými kriminálkami je úplně jiná liga.