Noc v muzeu (2006)

Solidní podívaná, která Vás ovšem nijak zvlášť nezasáhne. Na několika místech se pobavíte královsky, v jiných scénách Vám ani necuknou koutky. Nejsilnější emocí při závěrečných titulcích bude trpkost promarněného potenciálu.

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Kevin Costner ještě v plné formě. Skvělý film o legendárním zbojníkovi z prostředí Sherwoodských lesů s patřičně slizkým a zákeřným Alanem Rickmanen v roli záporáka.

Cesta do pravěku (1955)

Karel Zeman je král trikových záběrů. Snímek je o třicet let mladší než třeba Souboj titánů a podle mého názoru je na daleko lepší úrovni.

Baron Prášil (1961)

Skvělý film, skvělé triky, skvělý plakát.

Vynález zkázy (1958)

Už jenom za ten vizuál si film zaslouží pět hvězdiček.

Celebrity Deathmatch (1998) (seriál)

Povedená blbůstka. Škoda kolísavé kvality jednotlivých dílů.

King Kong (2005)

Já jsem dostal všechno, co od dobrodružného filmu čekám (včetně dinosaurů!), plus dojemné finále.

Kiwi! (2006) (studentský film)

Celou dobu není jasné, o co tomu ptákovi jde, pak už nám začíná svítat a nakonec je úplně jasné, že je třeba kapesník.

Krotitelé duchů II (1989)

Trošku pokles v kvalitě, z čehož viním hlavně příliš výpravný a spektakulární konec. Stále je to ovšem absolutní špička mezi komediemi, což je druhý díl série úctyhodný výkon.

60 sekund (2000)

Standardní film o autech, zlodějíčcích a o zlodějíčcích aut. Pobaví to, automobilové honičky jsou natočené slušně, ve výkonech se nikdo moc nepředal a výsledek je čistá trojka.