Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Skvělá komedie o putování dvou naprostých idiotů za, pro normálního člověka, naprosto neodůvodnitelným cílem. Spousta hlášek, spousta pop-kulturních odkazů a na závěr Mark Hamill v roli comicsového záporáka.

Rok jedna (2009)

Jednou jsem se bavil královsky, o pět minut později mi ani necukly koutky. Většinou spíš debilní, než vtipné, ale i z té debility se vykřesala slušná oddechovka. Podívat a zapomenout. Každopádně o nástupci Života Briana,jak se kasali tvůrci, nemůže být ani řeč.

Král hadů (2007) (TV film) odpad!

Měl bych jednu otázku. Proč v tom ksakru hraje Michael Shanks?

MacGyver (1985) (seriál)

V dnešní době už úsměvné, v době mého mládí neskutečně (pardon za ten výraz) cool.

Soumrak mrtvých (2004)

Místy sranda, místy brutální, místy sympaticky britsky suché, místy romatické - a to je právě problém. Všechno je místy a nic není pořádně. Přesto Shauna můžu doporučit, zvlášť, jestli jste klasickými zombie snímky už unaveni.

Dragonball: Evoluce (2009)

Přišlo mi, že tvůrci úplně nevěděli, co chtějí točit - jestli akční komedii, nebo výpravnou sci-fi/fantasy a tahle nevyrovnanost provází diváka celým snímkem. Seriál jsem nikdy neviděl, takže nemůžu říct, jak moc mu film odpovídá, ale celkově na mě působil jako taková neškodná blbůstka s dobře zvládnutými souboji a místy povedeným humorem, jen ten hlavní padouch jako by vypadl z Power Rangers. Ale jo, na jedno podívání to zabaví.