Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

Rowan Atkinson je Pan Herec a hlavně Pan Mimika. Něco tak geniálního jsem už dlouho neviděl.

Medicopter 117 (1998) (seriál) odpad!

Něco jako Doktor z hor s helikoptérou. Pardon, s medikoptérou.

Doktor z hor (1992) (seriál) odpad!

Veselý alpský lidumil vyléčí celý svět.

Kobra 11 (1996) (seriál)

No dobře, prvních pár sérií to ještě docela šlo, ale pak přišlo rádoby americké pozlátko, snaha být cool z každého dílu křičela na všechny strany a rázem se z toho stal totální odpad. Ale dvě hvězdičky za první série si seriál zaslouží.

Policejní akademie (1984)

Tohle už je komediální klasika, to Policejní akademii nikdo neodpáře. Spousta skvěle ujetých charakterů a spousta opravdu kvalitní zábavy. A nezapomenutelný G.W. Bailey jako kapitán Harris.

Heavy Metal 2000 (2000)

Ačkoli metal jako hudební žánr nesnáším, film mi docela sednul. Jen je škoda, že první půlka filmu je dějově mnohem zajímavější a rozmanitější. Finále prakticky nikoho nepřekvapí. Bodíkem k dobru je komiksově nadnesená brutalita.

Růžový panter (2006)

V první řadě byla chyba tenhle remake vůbec točit. Růžový panter bez Petera Sellerse prostě není Růžový panter. A asi ani nikdy nebude.

Logorama (2009)

Vizuálně skvělé, nápadité, vtipné, jen to použití logotoypů mi přijde trochu samoúčelné. Ale na poli krátkých filmů se jedná o mimořádný počin.

Sen o klaunovi (1987)

Minimalistický a melancholický kraťas.