X-Men: Budoucí minulost (2014)

O chlup lepší a dospělejší než První třída. Příběh je i přes spoustu postav a časových rovin dobře vystavěný a Quicksilver je (u mě naprosto neočekávaně) boží. Myslím, že druhé návštěvě kina se rozhodně bránit nebudu.

X-Men: První třída (2011)

James McAvoy a Michael Fassbender jsou jako budoucí Magneto a Profesor X výborní! Film má vtip, nadhled a ačkoli tam není přehršel akce, působí jako celek strašně nadupaně. Takhle si představuju opravdu dobrou komiksovou adaptaci.

Yago, syn džungle (2001) (seriál) odpad!

Vemte hlavního lamače srdcí divokého anděla, hoďte ho do džungle, přidejte trochu Tarzan fýlingu a vyjde vám rozkošná argentinská telenovela.

Zahulíme, uvidíme (2004)

Trochu se stydím, ale já se na pár místech vážně pobavil. Překvapivě zábavná a méně překvapivě ulítlá komedie, která se drží v rámci humoru relativně na úrovni.

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Pořádně nedokážu identifikovat proč, ale Harold a Kumar mě prostě baví.

Za láskou vzhůru (2016)

70%. Překvapivě slušný romantický film a prvky komedie a jednou naprosto pitomou scénou v autě.

Záskok (1997) (divadelní záznam)

Tahle hra je pro mě zosobnění scénáristické geniality. Naprosto skvělý Zdeněk Svěrák v roli namyšlené herecké hvězdy a totálního blba zároveň, promyšlené a skvěle načasované gagy, zejména se zvídavým invalidou Jirkou Karáskem, nebo zoufalé se chytání stébla při zapomenutí textu. Mrzí mě akorát, že jsem tuhle hru neviděl na vlastní oči v divadle.

Zelená míle (1999)

Strašně jsem se na konci snažil, aby nikdo nepoznal, že mám na krajíčku. Skvělá atmosféra, herci, vynikající kamera! Víc netřeba dodávat.