Tajemství jezera Loch Ness 2 (2010) (TV film) odpad!

Zpočátku jsem si myslel, že by si film tu jednu hvězdičku snad i zasloužil, ale bylo to čím dál horší. Ty dialogy? Ta parta drsňáků jezdící v hummerech po Skotsku, kterýmu šéfuje holka nápadně se podobající Avril Lavigne? Miliony klišé? Chudáci děti.

Let's Dance 2 (2008)

Choreografie tancování je fajn, ale jakmile kdokoli otevře pusu a něco pronese, nedá se na to dívat.

Drive (2011)

Výborný Gosling jako mlčenlivý řidič, skvělá hudba (jakože opravdu SKVĚLÁ!) a atmosféra a pěkně vrstevnatí záporáci. V mých očích je Drive možná nejlepším filmem teď už minulého roku. A pravděpodobně by fungoval i jako dokonalá adaptace GTA, stačilo by škrtnout titulek Drive na plakátu :-)

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

V životě bych neřekl, že tohle natočil Zdeněk Troška! Teď jsem to zjistil a jsem v šoku! Vážně dobrá pohádka s místy až nepohádkově hutnou atmosférou.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Po všech čtyřech sériích (tedy s plným vědomím toho, co všechno se může zvrtnout) a s nulovou znalostí chemie mám stejně nutkání si koupit přívěs a prožít si celý tenhle seriál naživo. Výborně napsané postavy (nejvíc mi utkvěli sympaťák DEA agent-švagr Hank a stoicky klidný psychopat Gus) a zamotaný děj Vás přikovou k počítači/televizi a nepustí Vás, než bude konec.

Alois Nebel (2011)

Atmosféra moc pěkná, zpracování se povedlo, jen scénář mohl být lépe napsaný, Současných 70% procent je podle mě adekvátní.

Soudce Dredd (1995)

Čistokrevná kravina, ale třetí hvězda patří zcela překvapivě Stallonemu za největší přínos tomuto snímku - tedy za jeho geniální "dredovskou" bradu.

O mé rodině a jiných mrtvolách (2011) (seriál) odpad!

Ale tohle je opravdu ale opravdu mocinky trapné, ano? Jestli někomu tento styl humoru přijde vtipný, třeba si říkejte, že jsem povrchní parchant, ale opravdu si s takovým člověkem nebudu mít co říct a nikdy nebudeme nejlepší človíčkové kamarádi.