Mighty Boosh (2004) (seriál)

Některé díly geniální, některé dost rozporuplné, ale pořád je to nadprůměrná surrealistická zábava. Druhá a třetí série kvalitativně mnohem výš než série první. Mraky ujetých a totálně vyndaných vedlejších postav (měsíc je boží), šílenejch zápletek, ale ono je to vlastně jedno, protože si stejně nedokážete představit, co Vás čeká :-) Zkuste si to sehnat, stojí to za to.

Šéfové na zabití (2011)

90%. Dlouho jsem se tak nepobavil. Spacey, Aniston a Farrell jsou svině k pohledání a je na nich vyloženě vidět, jak je jejich role baví. A upřímně doufám, že až se zapojím do pracovního procesu, nikdy nenarazím na šéfa (nebo šéfy) podobného typu.

Herkules (1995) (seriál)

Kevin Sorbo v polobožské formě.

Captain America: První Avenger (2011)

Já jsem dostal, co jsem čekal. Americkou propagandu, ale zábavně podanou, navíc se sympatickými herci a přehlednou akcí. Popcornovka jak má být...A teď už zbývá jenom jediné: Avengers assemble!

X-Men: První třída (2011)

James McAvoy a Michael Fassbender jsou jako budoucí Magneto a Profesor X výborní! Film má vtip, nadhled a ačkoli tam není přehršel akce, působí jako celek strašně nadupaně. Takhle si představuju opravdu dobrou komiksovou adaptaci.

On je žena! (2005) (seriál) odpad!

Fascinuje, že skoro v každým českým rádoby sitcomu prostě někdy přijde moment, kdy se některá postava hrozně špatně převlíkne za opačný pohlaví a všichni to sežerou do posledního falešného vousu na umělém kníru, přičemž to nikdo, ale opravdu nikdo do tři čtvrtin seriálu netuší. No a když se na téhle premise bodří hoši z TV rozhodnou postavit na tom celý seriál, zaručeně to musí dopadnout opravdu otřesně. A taky že dopadlo. Sběř totálně nesympatických a zoufale přehrávajících herců, veškerý kulisy vypadají plastově a nejlepší na tom všem je, že celý seriál zvládá postupovat dopředu, aniž by diváka nějak vytrhnul z letargie, protože se tam absolutně nic neděje. Nejhorší na tom všem je, že už jsem se ani nedokázal smát, jak je to hrozně špatný. Jeden odpad prosím.

4teens (2011) (seriál)

Největší překvapení tohoto roku! Ačkoli to hned od první minuty vypadalo na odpad, nakonec ho nemůžu dát. Jasně, je to naivní, hloupé, místy trapné, dětští herci jsou toporní a toporně pronášejí toporné dialogy, a nemám nejmenší ponětí, kdo je u 4teens vlastně cílovka, ale najdou se místa, kdy to překvapivě funguje. Ty dvě hvězdičky berte s rezervou, spíš je to hodně na pomezí k jedné, ale mám velkorysou náladu. Jo a mimochodem, myslím, že někdo zodpovědný za hudbu by mohl mít slušný oplétačky s autorským zákonem, vzhledem ke zcela neskrývaným vykradením Ziimerovy hudby z The Dark Knight a jednoho motivu Dr. Dre.