Dylan Moran: Monster (2004) (TV film)

Zajímalo by mě, nakolik se ve skutečnosti liší nebo neliší od svojí pečlivě budované image cynicky pesimistického Ira. Ať tak či tak, já mám toho cynického Ira převelice rád a jeho stand-up show řadím mezi vrchol žánru.

Elektra (2005) odpad!

Už Daredevil byl strašná nuda, ale tohle...? V comicsu se Elektry chopil Frank Miller a bylo to výborné, ve filmu se jí chopil Rob Bowman a stojí to za starou bačkoru.

Esmeralda (1997) (seriál)

Nána v zeleném chodí kolem vodopádů a zoufale předstírá, že je slepá. A pak se zamiluje. A provalí se, že není chudá, ale bohatá. A pak se zamiluje. A pak jde na operaci a zoufale předstírá překvapení z toho, že zase vidí. Jediná hvězdička je za Gracielu, nebo jak se jmenovala, ta se mi kdysi líbila.

Expres foto (2002)

Byť bych nikdy nečekal, že to řeknu, ale Robinu Williamsovi temné role opravdu sednou.

Fantastická čtyřka (2005)

Ne moc fantastická pohádka. Jediným plusem je Jessica Alba a s nadhledem zahraný Human Torch Chrise Evanse.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

A já tak doufal, že dvojka bude lepší a zábavnější. Žel, nestalo se a dostal jsem přesně to samé nudné a ploché, jen je tam stříbrnej týpek na surfu. To je mi pokrok!

Father Ted (1995) (seriál)

FECK OFF! Po několikátém shlédnutí zvyšuji na 5*.

Faunův labyrint (2006)

Neuvěřitelně působivý film s vlastní, místy až brutální, poetikou, úžasnými maskami, navíc je v člověku schopen vyvolat dost širokou škálu emocí, což se mi u fantasy opravdu dlouho nestalo. Atmosférou film připomíná komiksy Mika Mignoly, což je vlastně přirozené, jelikož Labyrint ve velké míře předznamenává právě pozdějšího Del Torova Hellboye.

Freddy versus Jason (2003)

Na to, jak je výchozí situace pitomá, to jest "vezmeme dva záporáky ze starých hororových sérií a poštvem je proti sobě", je výsledek příjemně komediálně akční s litry krve a úchylného hororu. Jasona jsem nikdy moc v lásce neměl, ale Freddyho jsem v dobách jeho největší slávy miloval, i když jsem se ho bál, takže ***

Fresh Prince (1990) (seriál)

Will Smith by si měl zase nechat narůst ten účes!