Bratři jak se patří (2003)

Chen to vystihl. Od Damona jsem moc humoru nečekal. Čekal jsem ho od Kinneara. Bohužel jsem moc humoru nedostal. A to je tu napsáno jen "KOMEDIE". Napsal bych tam spíše romantické drama, místy vtipné no.

Burák v Tokiu (2008)

Další animovaný filmeček z dílny PIXAR se jako vždy povedl. Vtipnost a pěkná animace prostě nemá chybu.

Cabin Fever 2 (2009)

Podle mě lepší a zábavnější než prní díl. Virus se tentokrát dostává na maturitní ples. To co se tam stane je opravdu děs. Té krve :/ no hrůza. Film má jakýsi otevřený konec, který je dodělán tak trochu animací, ale trojka by být mohla :)

Casino (1995)

Casino, hazard, gemblerství, Sharon, De Niro a samozřejmě nervní Joe peci. Co víc chtít.

Con Air (1997)

Skvělá podívaná v hlavní roli s Cagem. Napínaví akční thriller se skvělími herci a výborným dějem.

Copak je to za vojáka... (1987)

Výborná česká komedie o tom jak celá armáda chytá Jiřího Langmajera. Snad každý ten film zná a když je v tv je nutno ho sledovat a bavit se.

Černé ovce (2006) odpad!

Ve chvíly kdy tomu chlapovy roste kopítko místo nohy, vypínal jsem.

Černí andělé (2001) (seriál)

Tak u tohohle seriálu jsem se bál, když byl vysilán na ČT 1. Příběhy jsou ve směs trochu přihrány fantazií a to děsí.

Čert ví proč (2003)

Byl jsem na tom v kině. Moc nadšený jsem nebyl no. Snad to zachránil ten Liška.

Česká RAPublika (2008)

60% Film o čeké RAP scéně, která je úplně chudá. Pražští rapeři rapovat neumí, ale i tak se mi film líbil a nasmá jsem se :D