Obyčejní hrdinové (2004)

Fajn, ale depresárna jak poleno. Tržby vs. náklady jasně dokazují, že trávit čas koukáním na zdeptanou rodinu, ve které se zavraždí dítě nikdo moc nechce.

Jádro (2003)

Jedním slovem katastrafa, a tím nemyslím tu ve filmu. Nedalo se na to dívat ani u třetího lahváče s vidinou nenáročné zábavy a vypnutého mozku.

Počátek (2010)

Je to těsně, ale za čtyři. Některé momenty ale opravdu dechberoucí. 90%

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Teenagerská vyvražďovačka filmařsky téměř na pokraji sračky. Megan Fox neukázala ani cycek, přesto se na ni kouká dobře.. No nestálo to za nic. .-)

Machete (2010)

Jak tuhle srandičku vlasně hodnotit? Člověk to musí brát s maximální nadsázkou, jinak by to bylo tak na jednu hvězdu.Tenhle film je jedna ohromná parodie. Na bujarý drogový večírek ideální zábava.

Podivní (2010)

No co vám budu povídat, lekačka to byla jako kráva. Na sestavě dobrým zvukem na to nelze bez újmy koukat.

Predátoři (2010)

Nekonečná ždímačka již dávno vyždímaného tématu.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Většinou se s hodnocením zde shodnu s "davem", ale tady musím říct, že na rozdíl od některých "odpadlíků" se mi první díly velmi líbily. Záměrně říkám první díly, protože jsem neviděl všechno. Nicmémě, tehle seriál u mě jednoznačně decimuje ostatní Českou seriálovou tvorbu - minimálně s rozdílem jedné třídy. EDIT: Druhá sezóna drží velmi dobrou úroveň a samotný příběh se rozvíjí do poměrně slušných rozměrů.

Eurotrip (2004)

Další teen komedie, tentokráte i masivně sarkastická. Po shlédnutí pasáže z Bratislavy jsem pochopil proč Borat tak moc zvedl ze židle Americké patrioty.

Annie Hallová (1977)

Moc pěkné, nebojím se řict kultovní romance.