Týden bez závazků (2011)

Nenechte se odradit začátkem, po půl hodině už je to lepší. A i pro vyložené "fekálisty" připravili Farrellyové pár slušných kousků. .)

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Typická Sandlerovka, tahle je opravdu z těch lepších. Rozpočet 85mil. je na filmu místy vidět, jen mě trochu zaráží jeho výše. Na oddychovou komedii je to pořádný balík, když vezmem v úvahu že třeba Matrix stál o 20mil. méně. Mno ale vyplatilo se to.

Bastardi (2010)

Neuvěřitelný příběh. Neuvěřitelný v tom smyslu, že tomu filmu neuvěřil vůbec nic...

Město žen (2009) (seriál)

Problém tohoto seriálu je dle mého názoru samotná hlavní postava. Neustále řeší, že už je skoro na "odpis", pořád kontroluje velikost zadku a závidí chlapům, že stárnou "pomaleji" než ženy. Mno a tuhle postavu hraje Courtney Cox, která má kostru kterou by jí záviděla kdejaká pětadvacítka, a celkově vypadá o deset let mladší než postava, kterou hraje. Navíc je to celé takové až moc ztřeštěné, Courtney mi příjde, jako by byla permanentně na nějakém speedu.

Dlouhá cesta (2004) (seriál)

Parádní nízkonákladový cestopis, který si na nic nehraje a "nenásilnou" fornou vypráví zajímavý příběh.

Hezké vstávání (2010)

Soráč lidi, ale jak tohle může mít 66% to nechápu.

Občanský průkaz (2010)

Po Želarech Trojanův další velmi zajímavý pohled do naší minulosti. O socialiscickém režimu už bylo natočeno tuny filmů, ale Občanský průkaz poprvé ukazuje svět "mániček" a vůbec celého undergroundu v době normalizace, a dělá to velmi dobře. PS: Ať žijí Plastici... !!!

BrainStorm (2008) (TV film)

Možná trochu sporný konec, ale jinak velmi povedené.

Mistři (2004)

Psychedelická, hořká, vidlácká tragikomedie, která je o všem možném, jen ne o hokeji. Nevěříte? Kouněte na Mistry. Velmi nedoceněný film, taky je ale nutné říci, že tvůrci totálně pohnojili marketing a tuctoví diváci (pro které to rozhodně není) vůbec nevěděli do čeho jdou.