Hadi v letadle (2006) odpad!

Výkal... řídký, smradlavý výkal. Neškodní škrtiči jsou zde jedovaté bestie... který magor ten scénář psal? Tohle není béčko... filmy s JCVD jsou proti tomuto sranci zlatým fondem světové kinematografie. Tohle je otřesný zvratek.

Malé lásky (2017) (pořad)

Prodat jedinečnou intimní chvíli za pár korun TV Nova... to je diagnóza. A ještě takový divně pedofilní název pořadu.

Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

Další prima sranec. Toto je skutečná práce policistů? Opravdu někdo věří, že tohle je realita? Zoufalé herecké výkony... prachsprosté divadlo alá Nebezpečné vztahy na Barrandově. Tohle nemá s realitou nic společného. Prima opět potvrdila, že v oblasti výroby sranců šlape Barrandovu na paty.

Děsivá předpověď (2009) (TV film)

Efekty katastrofální, špatně prostřihy, nesmyslné dialogy.

Akta X (1993) (seriál)

První a druhá lajna je skvělá. Celkově jsou Akta X jedním z nejlepších seriálů všech dob.

Válka světů (2005)

Děj knihy je situován do Anglie pozdního 19.století, i proto jsem byl zvědavý na verzi zasazenou do aktuální doby. Mimochodem, kniha je skvělá….a film neztrácí. Vlastně se ani nechci rozepisovat, protože nemám v podstatě co vytknout. Jedna z nedoceněných rolí Toma Cruise.

Hrdina kuchyně (2017) (pořad) odpad!

Prima a její další rádoby rustikální cool pořad o vaření. Co na to mudrc povislý cecek Z.P.?