Hadi v letadle (2006) odpad!

Výkal... řídký, smradlavý výkal. Neškodní škrtiči jsou zde jedovaté bestie... který magor ten scénář psal? Tohle není béčko... filmy s JCVD jsou proti tomuto sranci zlatým fondem světové kinematografie. Tohle je otřesný zvratek.

Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

Další prima sranec. Toto je skutečná práce policistů? Opravdu někdo věří, že tohle je realita? Zoufalé herecké výkony... prachsprosté divadlo alá Nebezpečné vztahy na Barrandově. Tohle nemá s realitou nic společného. Prima opět potvrdila, že v oblasti výroby sranců šlape Barrandovu na paty.

Hrdina kuchyně (2017) (pořad) odpad!

Prima a její další rádoby rustikální cool pořad o vaření. Co na to mudrc povislý cecek Z.P.?

Retro (2008) (seriál) odpad!

Mě se na tomhle sranci líbí dvě věci: 1. Moderátorka, která ve vzpomínané době ležela v kočárku, ale rozumuje o 106. 2. Výběr "hostů", kteří vše haní a vysmívají se tehdejší době, přitom tehdy byli členy KSČ, případně figurovali na vysokých postech. Dědek ironicky komentuje tehdejší dobu, přitom za totáče dělal náměstka ve státním podniku. Všichni věděli, že to stojí za hovno....ale 40 let seděli a nic nedělali. Teď mektají. Nesnáším komanče a nesnáším ani tento paskvil, který jim dává prostor. Další ČT odpad...co taky od nich čekat. Úroveň Novy.

Horákovi (2006) (seriál) odpad!

Další mr*ka z dílny ČT...

Svět podle Daliborka (2017) odpad!

Tak to by byla jedna strana a teď to samé o straně druhé. Tohle má ke skutečnému dokumentu opravdu daleko a moc se mi nechce věřit, že to někdo bere vážně. Napsat "tragikomický vhled do světa obyčejných slušných Čechů..... ale no tak. Zase má někdo potřebu paušalizovat? A co je Klusák? Neobyčejný neslušný Čech? Podobně zaměřený dokument jedině od H. Třeštíkové, která prostě tyhle sondy do života lidí umí naprosto skvěle. Tohle je na úrovni hajzlu ucpaného hovnama.

Hvězdy na cestách (2010) (pořad) odpad!

Pseudocelebrity na cestách...ukázat se před kamerou a sdělit národu jak to v Česku stojí za hovno.

Comeback (2008) (seriál) odpad!

Nevtipná, nudná a trapná sračka. Trapné scény, trapné dialogy, trapné postavy, trapné výkony účinkujících ochotníků třetí kategorie. A ten Ozzák má být jako co? Tak si tvůrci představují rockera/metalistu?

Vařte jako šéf! (2013) (pořad) odpad!

Kolik těm třem zoufalcům dali, aby si na nich mudrc Cecek honil ego? Všichni tři naschvál podělají míchaná vajíčka, jen aby byla zápletka. Tohle je pořad přesně pro něj. Pořad kde může bez ostychu ponižovat, zvláště když mu ten kompars vyloženě nahrává na smeč. Nejlepší je ten hypevlezlý hipster v turbanu...jak leze mudrci Ceckovi do anusu. Nechá se ponižovat a ještě za to děkuje, idiot. A Cecin je spokojený...zase má pocit rváče s návalem euforie...zase mohl bez respektu někoho ponížit před národem.

Utajený šéf - USA (2010) (seriál) odpad!

Totální sračka pro masy Američanů, kteří si chtějí splnit svůj emerickej drým. Kolem nováčka se točí celý štáb a nikomu to nepřijde divné. Nechybí lidské příběhy, které vženou slzy do očí a dojmou i samotného šéfa. Pak všechny svezou na vedení, kde dojde ke konfrontaci. Nechybí obrovské dary pro zúčastněné. Následně se šéf sejde s managementem a všechny zjebe jak to dělají špatně a musí se zlepšit. No něco to vypovídá i o něm samotném. Nakonec se sejde celá firma a všichni se spontánně smějí záběrům z natáčení. Nechápu, že to tak Američani, a nejen oni, žerou.