Zkrat (2011)

Humus.... Kvalitni herci, perfektni zapletka, dobre zpracovane lokace, ozvlaste dublin se mi libil....ale to zpraSovani, proste uplne o nicem, skoro jako sekvence z nejakeho krimi serialu poskladane namatkou k sobe, a to je vsechno, zadne propojeni, zadne napeti, zadne "a jsem zvedavej co bude ted", zadne "ta hlavni hrdinka je fakt dobra" - misto toho je tam gorila, co i kdyz spadne tak ze by si zlomila pater, tak zase vstane, otrepe se, a jde dal... chybi tomu uz jen razitko "podle skutecne udalosti" a roztresena radoby dokumentarni kamera, chjo. Predpokladam ze pribeh je podle knihy, neumim si predstavit, ze by si to tihle filmovy amateri dokazali vymyslet, skoda, jiste to melo mnohem vetsi potencial.

Sezóna zabíjení (2013)

Ten De Niro zacina bejt docela dobrej herec, mozna jeste par let a mohl bych si ho oblibit... :-)

Human Traffic (1999)

Absolutne genialni, definitivne patri mezi nej britske filmy.

Louis C.K.: Hilarious (2010) (pořad)

Louie je vazne dobrej, sice se prezentuje jako grumpy rozvedenej nestasnej starej zidak, ale vubec to neni vyhorela troska, naopak srsi humorem a napady. Pokud Vas neurazi jeho pristup, kdy si je ochoten delat srandu i z temat, ktere jsou obvykle tabu, tak vrele doporucuji vsechny jeho stand-upy i oba serialy. Je to takovej zrzavej Dylan Moran z New Yorku.

Norman a duchové (2012)

Podle místního hodnoceni (65%) mi to prijde proste nedocenene. Vzdyt uz hned na zacatku: - Babicka vzkazuje aby jsi pritopil, ze je ji zima na nohy. - Normane, uz jsem ti rikal, ze tvoje babicka je mrtva a ze se s ni nemas bavit. - Kdyz ona mi ale odpovida!

Sedm psychopatů (2012)

Po Bruggach jsem se opravdu bal, ze se mi to take nebude libit. Byl jsem velmi prijemne prekvapen. Krome nekolika vyjimek, co scena, to perla. Nejvice me rozsekala scena vyjednavani o zivot pejska, kdy hlavni zapornak ma problemy se svou zbrani, a...

Sim Salabim (2008)

Neni to poprve, co jsem odkoukal zpracovani napadu, kdy s nejakym clovekem nespolupracuje jeho mazlicek. Ale je to rozhodne jedno z tech nejvtipnejsich. V tomto pripade se jedna o kouzelnika a kralika sabotujicho jeho vystup, protoze nedostal mrkev.

Osvícení (1980)

Tohle je proste klasika. Akorat k tomu musi clovek dorust, kdyz jsem to videl poprve, tak mi to nic nerikalo....kdyz jsem to videl naposled, tak jsem byl unesen.