Red Dwarf (1992) (TV film) odpad!

TOHLE je důvod proč je lepší mít se před remaky na pozoru...

Božský Evan (2007)

Nečtěte bibli a nesledujte tenhle film.Tenhle film je ještě o něco nudnější než ta kniha.Steve Carell pod neohrabaným režisérém hraje naprosto, ale naprosto příšerně, stejně jako Jonah Hill.Jen Morgan Freeman má styl i navzdory těm kravinám co se mu linou z úst.Doufal jsem že přijde potopa a zaplaví celý můj pokoj, bylo by to menší utrpení než sledovat tuhle hrůzu do konce.

40 let panic (2005)

Začínám si připadat jako "huge fan of Apatow"..

Václav (2007)

... jen tak mimochodem, ten magor v klidu opraví motorku, ale neumí jíst příborem ?

Chyťte doktora (2007)

Podezírám filmaře, že tenhle film vznikl jen aby nenápadně poukázal ve vedlejší roli na to, že Sobota konečně přestal koktat a pitvořit se a je schopen hrát..... jo a ten film kolem toho ? Naprostý průměr!

Bokovka (2004)

Když pak mám tenhle film někomu vyprávět, tak řeknu ".. no to jsou dva chlapi, jeden je takovej drsnej chlápek a druhej je učitel no a ten drsnej se bude ženit no a tak jedou no a ochutnávaj vína no a pijou a jezděj pak autem.. no a prostě je tam vidět jak je boží pít víno... pojedem do sklejpku ?" no a tak to máte....

Monstrum (2008)

Nápad super, ale ač jsem se snažil sebevíc, tak mě to zas tolik nebavilo.

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Jděte do půjčovny a půjčte si Hairspray, uděláte mnohem líp.HSM je srandovně hloupý a kromě Bop to the top všechny písně brzy zapomenete.

Lovci pokladů (2004)

Taková blbůstka, ale je to zábavné a má to spád, takže proč ne.Dialogy jsou debilní, ale stopy vedoucí k pokladu jsou docela fajn.Tohle bych chtěl vidět v českém podání.Popel Jana Husa, Žižkova páska na oko, stopy na pozůstatcích po Klementu Gottwaldovi ?

Pokoj 1408 (2007)

"Evil fucking room" neboli 1408 je rozhodně pokoj kam bych se chtěl podívat.Své obyvatele straší velmi vynalézavě a nápaditě.7 Skulls.