Karamazovi (2008)

Možná je to jen tím, že jsem dlouho nebyl v divadle.... ale na tom nesejde, stejně jsme všichni Karamazovi.Jen té skvostné hudby se mohlo použít víc.

Hancock (2008)

Bomba.Každou půlhodinu film střídá styl, přičemž každá část je nesmírně působivá a jakžtakž to do sebe zapadá.Will Smith je trotl!

Tvrďák Taylor (2008)

Pořád čekám kdy Apatow-team zklame na plné čáře.Tohle je průměr, ale je to asi nejvíc co šlo z námětu vytřískat.Vytřískat jako Alex Frost vytřískává duši ze tří hloupých klučinů.

Mongol - Čingischán (2007)

Bylo to přesně to, co jsem vidět nechtěl.Snad to nebude stylem "dvě hodiny nuda a pak nápis že Čingischán dobyl svět", říkal jsem si.A ono to bylo přesně tak.Navíc film dělá z Čingischána absolutního idiota,který asi nechápe že děti nenosí čáp a nechá se snadno napálit a obelhat.A jedno z mouder filmu zní "Dvě beraní hlavy se do jednoho hrnce nevejdou".Nekecám.

Hranice smrti (2007)

Další horor o ničem a jelikož je jich nějak moc, jelikož jsem byl mírně opit a jelikož během filmu pořád někdo kecal, tak tenhle dostane hvězdičku jen jednu.Ale pokud jste neviděli skvělé Halloweeny, ucházející remake Masakru, kraviny jako Dům voskových figurín a Hory mají oči, pak vás tohle bude bavit.

Silent Hill (2006)

Vizuální orgie, dějově nic moc, dabing to ještě shazuje.Chtěl bych vidět nějaký příběh z počátků městečka Silent Hill a ne tohle.Pak by to bylo opravdu super.

Oko (2008)

Operace očí, ve výtahu a na chodbě něco vidí, pak jí straší sny.Jde za doktorem, cestou domu výtahem tam zase něco vidí a doma jí něco straší.Jde za doktorem, cestou domu výtahem tam zase něco vidí a doma jí něco straší ve snu.Že se to pořád opakuje ? Ale jděte !!

Clona (2008)

Takový průměr, nenadchne a skoro ani neurazí.Ale je to strašně průhledné a někde od patnácté minuty tušíte, co se tady asi děje a od minuty dvacáté jste si jisti.No a pak je tu ta pointa, která je velmi, velmi vtipná (nechtěně, samozřejmě).Jen si představte, že to někomu vyprávíte a řeknete "no a pak se na konci zjistilo, že !SPOILER! ona mu seděla celou dobu na krku" KONEC SPOILERU)

V Bruggách (2008)

Decentní atmosféra, víno, evropské pivo, ty nejobyčejnější kvéry, památky, děti, turisti a trpaslíci.Trpaslíci jsou nasraní, pivo teploušské a atmosféra úžasná.